Przejdź do treści

Agencja reklamowa męża koleżanki

reklama

Mam tak specyficzną pracę, że raz na jakiś czas muszę pojechać na szkolenie. Czasem jestem zadowolona z tego, że gdzieś jadę a czasem mi się po prostu nie chcę. Jednak zbyt wielkiego wpływu na to nie mam.

Reklama jest niezwykle ważna

reklamaPo prostu pracuję w takiej branży, w której dosyć szybko wszystko się zmienia i trzeba przechodzić szkolenia żeby być na bieżąco. Ostatnio pojechałam na szkolenie do łodzi i tam na ogół lubię jeździć. Jest tam naprawdę bardzo fajny hotel, w którym jest bardzo dobra restauracja. Uważam, że jest to jedna z lepszych restauracji w jakich przyszło mi kiedykolwiek jeść. Na tym szkoleniu poznałam też dziewczynę z innego miasta i w sumie dużo czasu po szkoleniu spędzałyśmy razem. Ta dziewczyna jednak prowadziła zupełnie inne życie niż ja. Ona pracowała tylko dlatego bo chciała a nie dlatego, że musiała. Jej mąż ma dobrze prosperującą firmę. Ma agencję reklamową, która jest znana w całej okolicy. Ta agencja reklamowa ma coraz więcej klientów i z roku na rok idzie coraz lepiej. W tej agencji jest robione między innymi oklejanie samochodów, które teraz jest tak bardzo modne. Jest to na pewno dobra i branżowa reklama w Łodzi jeśli chodzi o samochody służbowe. Jeśli ktoś rzeczywiście dużo jeździ samochodem to z taką reklamą może dotrzeć naprawdę wszędzie. I taka reklama jest także tańsza niż inne formy a do tego skuteczniejsza. Mąż koleżanki robi także szkło w kuchni, o którym nigdy wcześniej nie słyszałam. Koleżanka pokazała mi jednak stronę internetową tej agencji i tam na zdjęciach było pokazane właśnie te szkło. Bardzo mi się to spodobało. Uważam, że w kuchni wygląda to naprawdę elegancko.

Może kiedyś będę mogła pozwolić sobie na kuchnię w której będzie takie szkło. Koleżanka mówiła mi, że ona u siebie ma takie właśnie szkło i jest z niego bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *