Przejdź do treści

Aranżacja restauracji z architektem

architekt

Pracuje w jednej z nadmorskich restauracji. Restauracja ta znajduje się w Gdańsku i jest chyba jedną z najbardziej znanych restauracji w kraju. Kiedyś myślałam o zmianie pracy bo skończyłam dość trudny kierunek studiów.

Architekt wnętrz był świetny

architekt Jednak tak naprawdę nigdzie nie jestem w stanie zarobić tyle co właśnie tu. A i z czasem przyzwyczaiłam się do tej pracy oraz do kolegów i koleżanek z pracy. Stanowimy naprawdę fajny zespół osób. I wiem, że w wielu sytuacjach mogę na nich liczyć. Także nie jest mi potrzebna nowa inna praca. Restauracja ta ostatnio bardzo zmieniła się wizualnie. Jest to lokal, w którym jedzenie jest naprawdę bardzo wysokiej jakości dlatego też wnętrze powinno pasować do serwowanych tu potraw. Przyjechał architekt wnętrz i zaprojektował dokładnie jak restauracja będzie wyglądała. Najbardziej spodobało mi się to, że to projektowanie wnętrz miało nawiązywać do starego wystroju restauracji. W końcu klienci naprawdę przyzwyczaili się do tego jak restauracja wygląda i lubili to wnętrze. Także zmiany nie mogły być jakieś bardzo drastyczne. Ten architekt zrobił naprawdę bardzo dobrą robotę.Remont był naprawdę bardzo duży. Jednak przez to w jaki sposób on rozłożył roboty restauracja była krótko zamknięta. A gdy zobaczyłam jak została zrobiona aranżacja wnętrz byłam naprawdę pod wrażeniem. Restauracja nawiązywała wystrojem do tego co było jednak była teraz bardzo nowoczesna. Myślę, że wystrój ten przypadnie do gustu zarówno klientom, którzy zawsze tu przychodzili a także nowy wystrój przyciągnie nowych klientów. Szef był bardzo zadowolony. Tak naprawdę to chyba jeszcze nigdy nie widziałam go aż tak szczęśliwego.

A wiedziałam, że bardzo denerwował się tym jak finalnie będzie wyglądała restauracja po tych zmianach. Po remoncie także przestrzeń stawała się być większa.

Więcej na stronie http://ip-design.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *