Przejdź do treści

Awans na kierownika kosztorysantów budowlanych

kosztorysy budowlane

Moja mama dostała w pracy awans. Do tej pory była asystentka kierownika. Szef ja docenił i mama będzie kierownikiem biura. Ciężko pracowała na swój sukces. Jesteśmy z tatą bardzo dumni z jej osiągnięć. Mama do tej pory pilnowała żeby wszystkie kosztorysy budowlane i nie tylko, które przygotowywali specjaliści były zgodne z obowiązującymi normami.

Kosztorysy budowlane to odpowiedzialne zajęcie

kosztorysy budowlaneMama wyłapywała wiele błędów. Wówczas cofała kosztorysy do poprawy i dzięki temu firma nie była stratna. Kosztorysy inwestorskie powinny być wykonywane w miarę możliwości jak najdokładniej. Wiele firm ceni sobie kiedy różnica w kosztach założonych przed inwestycją a zrealizowanych przez firmę jest niewielka. Oczywiście nie można wszystkiego przewidzieć i firma bądź klient indywidualny jest o tym informowany ale klienci raczej zazwyczaj myślą, ze kwota w kosztorysie jest ostateczna. Polecane kosztorysy budowlane na dolnym śląsku są przygotowywane przez najlepszych pracowników. Mama wybierała pracowników do swojej ekipy. Dla mamy nie liczy się doświadczenie ale wiedza. Każdy pracownik na rozmowie kwalifikacyjnej był dokładnie przepytywany jak poszczególne kosztorysy wyglądają i co w nich trzeba uwzględniać. Na rozmowie także mama przygotowywała jakieś zadanie do rozwiązania i na tej postawie wybierała odpowiednich pracowników do swojego zespołu. Przełożony wszystkie jej starania docenił i teraz jest kierownikiem. Wyceny nieruchomości zostały także dołożone do obowiązków mojej mamy. Mama akurat się z tego bardzo cieszy, bo to jej ulubiona dziedzina.

 

Kiedyś była na szkoleniu z wyceny nieruchomości i bardzo jej się to szkolenie podobało. Dolny Śląsk to piękny region i w ramach prezentu tata zamówił pokój w hotelu czterogwiazdkowym na weekend dla nich żeby mogli uczcić mamy awans. Mama się ucieszyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *