Przejdź do treści

Balon idealną formą prezentu

Jest wiele okazji żeby zorganizować przyjęcie, począwszy od wieczorów panieńskich i wesel, po baby shower, aż do najzwyklejszych w świecie urodzin obchodzonych równo co roku. To wyjątkowe uczucie zrobić coś dla kogoś, podarować mu trochę naszego wolnego czasu i sprawić żeby choć raz poczuł się nieprzeciętnie.

Uświetnić ten dzień balonowym prezentem

prezent balonowyLubimy być zadowoleni z siebie i zadowalać innych dlatego organizując przyjęcie dla kogoś, często jesteśmy perfekcjonistami. Ma podobać się nie tylko nam i gościom, ale przede wszystkim tej jednej wyjątkowej osobie. Planujemy wszystko, a dekoracje znajdują się na szczycie listy „to do”. Na idealnym przyjęciu muszą być one mocno wyszukane, pomiędzy kolorowymi babeczkami, a papierowymi czapeczkami, prawdziwym zaskoczeniem może być niespodziewany przez nikogo balonowy prezent. Małe dzieci uśmiechają się na widok balonów, a każda okazja do zdobycia przynajmniej jednego z nich jest na wagę złota. No właśnie jednego… a co gdyby postawić ogromne pudełko przed przyszłą mamą i rozwiązując kokardę puścić w powietrze ogrom błękitnych balonów ogłaszając światu słynne „it’s a boy!”. Z pewnością wpędzi to w zachwyt nie tylko główną bohaterkę przyjęcia, ale także stojących wokół niej najbliższych. Będzie to niepowtarzalne wspomnienie, na długo przez nich zapamiętane. Prezent balonowy jest prostym pudełkiem przewiązanym kokardą, niebanalnym pomysłem, który skrywa w sobie unikalne chwile i masę uśmiechu.

Zapewne wiele osób widziało jedną z bajek disney’a, w której uroczy starszy Pan w kwiecie wieku postanowił zmienić swoje życie i przywiązując balony do własnego domu, po prostu odleciał i spełnił marzenie. Prosta bajka niosąca ze sobą wiele morałów, której cała fabuła opierała się na tym niepozornym wynalazku potrafiącym unieść cały jego dobytek. Balony są wyjątkowe, a prezenty z ich udziałem jeszcze bardziej.