Przejdź do treści

Barwienie zębów sztucznych w protezie

Protetyka zębowa polega na produkcji protez uzupełniających braki w uzębieniu. Każdy pojedynczy sztuczny ząb jest tworzony od podstaw. Dedykowane do nich barwniki mają na celu sprawić, że będą wyglądać naturalniej. Dodaje się charakterystyczne defekty szkliwa, naśladując wygląd prawdziwych zębów. Ma to ogromny wpływ na komfort psychiczny osoby, która nosi protezę.

Naturalne barwniki wykorzystywane w protetyce zębowej

barwniki do zębów sztucznychW naszym laboratorium stomatologicznym wykorzystujemy tylko naturalne, antyalergiczne barwniki. Pacjenci nie muszą się obawiać, iż którykolwiek ze składników, stosowanych do produkcji zębów sztucznych, będzie ich uczulał. Specjalistyczne pigmenty, nadające protezom zupełnie naturalny wygląd, nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Są dokładnie przetestowane, dzięki czemu wiemy, że ich przyszłym właścicielom nic nie grozi. Opisywane barwniki do zębów sztucznych zamawiamy jedynie ze sprawdzonego źródła, które cieszy się naszym wieloletnim zaufaniem. Dzięki ich zastosowaniu możemy całkowicie ukryć elementy metalowe „sztucznej szczęki” i sprawić, że będzie ona idealnie imitować rzeczywisty wygląd uzębienia. Nasi klienci szczególnie chwalą sobie ten aspekt protezy, ponieważ w ten sposób nie rzuca się ona w oczy. Ponadto potwierdzają, iż nigdy nie spotkali się z reakcją alergiczną, spowodowaną stosowanymi przez nas barwnikami. To wpływa także na nasz wizerunek.

Staramy się zachować najwyższy poziom profesjonalizmu podczas produkcji protez. Wykorzystujemy do tego zaufane, wartościowe produkty, które mają za zadanie zapewnić naszym pacjentom wygodę psychiczną i fizyczną. Gwarantują nam to starannie dobrane barwniki, z których działania zarówno my, jak i nasi klienci jesteśmy zadowoleni. Każdy sztuczny ząb wygląda jak prawdziwy.