Przejdź do treści

Biała bluzka – element obowiązkowy damskiej garderoby

W każdej damskiej garderobie, bez względu na to  jaki styl prezentuje, powinno znaleźć się kilka klasycznych elementów. Do wyżej wspomnianych zalicza się niewątpliwie biała bluzka pozbawiona jakichkolwiek elementów ozdobnych. Może ona stanowić bazę wielu stylizacji. W niniejszym artykule zostały omówione propozycje skompletowania outfitów z udziałem właśnie jednolitej, białej bluzki.

Biała, jednolita bluzka – stylizacje

biała gładka bluzka damskaDysponując elementem garderoby jakim jest biała gładka bluzka damska, można stworzyć bazę wielu ciekawych stylizacji. Po pierwsze, tego typu odzież może być łączona z innymi, jednolitymi ubraniami oraz tymi posiadającymi liczne zdobienia. Białą bluzkę wkłada się na wyjątkowe okazje, kiedy wymagany jest oficjalny outfit. Można ją również zestawić z dżinsowymi spodniami oraz butami typu sneakersy lub tenisówki. Biała bluzka idealnie pasuje także do biznesowego looku. Warto ją włożyć razem z elegancką, ołówkową spódnicą oraz marynarką. Dla kobiet, które skłaniają się raczej ku spodniom, dobrą informacją jest to, że biała bluzka pasuje także do damskich garniturów. Ten element garderoby dobrze prezentować się będzie w połączeniu ze zwiewną spódnicą w kwiaty lub tą pozbawioną dodatkowych zdobień. Biała, jednolita bluzka oraz czarne spodnie to także dobra opcja na klasyczną, ponadczasową stylizację.

Biała bluzka pozbawiona zdobień, to jeden z tych elementów garderoby, który powinien znaleźć się w każdej , damskiej szafie. Taki ubiór sprawdzi się jako podstawa casualowych stylizacji oraz formalnych, przeznaczonych na specjalne okazje. W każdym sklepie odzieżowym, zarówno stacjonarnym jak i internetowym, znajdują się różnorodne białe bluzki, w związku z czym bez problemu można wejść w ich posiadanie. To absolutny must have.