Przejdź do treści

Bomberka dla dziecka

Jestem matką uroczego chłopca. Adaś ma jedenaście lat i chodzi do szkoły podstawowej. Bardzo szybko rośnie, co widać po jego zbyt krótkich nogawkach u spodni, czy też rękawach. Dlatego gdy nadchodziła wiosna, wspólnie wybraliśmy się do sklepu, by kupić mu nową kurtkę. Chciałam, by synek wyglądał modnie, więc zaproponowałam mu zakup bomberki.

Modna kurtka dla dziecka

kurtka dziecięca bomberkaMuszę przyznać, że z przyjemnością spoglądam, jak mój synek dorasta. Staje się coraz dojrzalszy, nie tylko pod względem wyglądu i postury. Wymiernym wskaźnikiem jego dojrzałości są za krótkie rękawy i nogawki przy jego ubraniach. Kiedy zima zaczęła odpuszczać, zrobiłam szybki przegląd szafy swojego syna. Odkryłam, że nie ma on kurtki na wiosnę. Zabrałam więc swoje dziecko do centrum handlowego, by mu ją zakupić. Chciałam, by synek prezentował się modnie, wobec czego obiektem moja zainteresowania stała się kurtka dziecięca bomberka. Chodziliśmy po kilku sklepach z odzieżą dla dzieci, jednak to asortyment jednego z nich nas zachwycił. Znaleźliśmy tam prześliczną, modną bomberkę dla chłopca w wieku mojego synka. Na Adasiu leżała ona doskonale. Bardzo się cieszyłam, że zdecydowałam się na te zakupy. Były one bowiem bardzo udane. Syn w nowej kurtce prezentuje się niczym młody mężczyzna i jestem przekonana, że czuje się w niej świetnie. Mam nadzieję, że nie wyrośnie z niej zbyt szybko i będzie mu ona dobra i w przyszłym sezonie.

Po powrocie z zakupów synek bardzo ładnie podziękował mi za zakup kurtki. Dla mnie zakupy z nim to prawdziwa przyjemność, ponieważ bardzo lubię spędzać czas w centrach handlowych, robiąc zakupy. Jestem również bardzo zadowolona z jakości zakupionej bomberki. Prezentuje się ona wręcz zjawiskowo na moim synku! Być może będą mu jej zazdrościć nawet koledzy.