Przejdź do treści

Ceny trwałego makijażu

Makijaż permanentny jest makijażem oferowanym w wielu salonach kosmetycznych. Można powiedzieć, że przypomina on tatuaż. Nawet podobnie on się nakłada, tyle że tatuaż utrzymuje się do końca życia, a makijaż kilka lat. Zazwyczaj utrzymuje się do dwóch lat. 

Zalety makijażu permanentnego

makijaż permanentny - cennik w WarszawieWiadomo, że makijaż permanentny podkreśla kształty twarzy, sprawia, że brwi są pełne, mają ładny kształt a usta wyglądają na pełniejsze. Jeśli chodzi o makijaż permanentny – cennik w Warszawie jest różnorodny, Ceny zależą nawet od metody wykonania makijażu permanentnego. Jednak wybierając się na makijaż tego typu musimy wiedzieć, że jeśli jesteśmy w ciąży to nie jest wskazane nam robić tego typu makijaż. Tak samo jeśli mamy cukrzycę, choroby oczy, czy przyjmujemy leki sterydowe. Brwi podkreślają nasze spojrzenia i dodają nam charakteru. Każda kobieta chce mieć piękne, identyczne, o ładnym kształcie brwi. Makijaż permanentny daje taką możliwość. Wyróżniamy dwie metody wykonania makijażu tego typu, czyli metodę włoskową, a także metodę ombre. Najbardziej popularną metodą jest metoda włoskowa polegająca na wprowadzeniu pigmentu liniowe pod skórę. Najczęściej własnie tą metodą wykonują makijaż permanentny. Po zabiegu trzeba odpowiednio dbać o skórę, aby wszystko się zagoiło. Najważniejsze, aby nawilżać odpowiednio skórę. Zabiegi kosztują około osiemset do tysiąca złoty w zależności od miejsca wykonania makijażu oraz od metody.

Ogólnie makijaż permanentny jest bardzo popularnym makijażem. Coraz więcej kobiet chętniej z nich korzysta. Najczęściej kobiety chcę wykonać makijaż na brwiach. Jest to w pewnym sensie makijaż stały, ponieważ utrzymuje się bardzo długo, bo nawet kilka lat. Dopiero po długim czasie można poprawić makijaż, ponieważ kolor będzie się ścierać.