Przejdź do treści

Chcę być wodzirejem u siostry na weselu

 

Jetem organizatorem różnych tańców u nas w szkole. Zawsze jak jest jakaś dyskoteka to uczniowie proszą mnie, bym ją poprowadził. W przyszłości chciałem się tym zająć i zainteresowała mnie praca na weselach. Mogłem nawet zdobyć doświadczenie.

Siostra zgodziła się, żebym był jej wodzirejem

wodzirej warszawaMoja siostra w przyszłym roku wychodzi za mąż. To była idealna okazja, żeby z nią porozmawiać. Wiem, że interesuje ją właśnie wodzirej warszawa na wesele i postanowiłem, że zaproponuję swoją osobę. Wiem, że się sprawdzę i na pewno świetnie poprowadzę jej zabawę. Co prawda nie mam doświadczenia, ale mimo to znam zasady i wiem dobrze co taki wodzirej warszawa powinien na tego typu imprezie robić. Zanim jednak z nią porozmawiam to postanowiłem przygotować się do tej rozmowy. Rozpisałem sobie cały program i starałem się trafić dokładnie w jej gust. Siostra jest bardzo wymagająca i zadanie nie jest najłatwiejsze. Kiedy już wszystko sobie dokładnie zaplanowałem to poszedłem z nią porozmawiać. Zaznaczyłem, że wiem, że nie posiadam żadnego doświadczenia jako wodzirej warszawa, ale znam zasady i wiem na co trzeba zwracać uwagę. Siostra na początku nie wykazywała zainteresowania, jednak jak przedstawiłem jej swój program to zaczęłam się zastanawiać. Stwierdziła, że to może się udać, ale musi jeszcze porozmawiać z narzeczonym i rodzicami. Jeżeli wszyscy wyrażą zgodę to i ona nie będzie miała nic przeciwko. Z rodzicami rozmawialiśmy razem i mama była zachwycona. Jej narzeczony przyznał, że to najlepsze rozwiązanie.

Mimo iż w dniu ślubu byłem zestresowany to świetnie sobie poradziłem. W ogóle nie była moja trema zauważalna i cała rodzina świetnie się bawiła. Zostałem bardzo pochwalony co utwierdziło mnie w przekonaniu, że zmierzam w dobrym kierunku.