Ciekawe spoty reklamowe

Studia to czas kiedy człowiek intensywnie się rozwija. Niczym gąbka chłonie ciekawostki z życia i świata. Poznaje rzeczywistość i coraz świadomiej w niej uczestniczy. Studia jest to także czas oswajania się z przyszłym, potencjalnym zawodem. Na szczęście, tego samego zdania co ja jest i moja uczelnia, ponieważ na ciekawie prowadzonych zajęciach to wszystko jest przez prowadzących uskuteczniane. 

Spoty reklamowe mogą być interesujące!

interesujące spoty reklamoweStudiuję marketing online. Przyszłam na ten kierunek studiów, ażeby docelowo pracować w agencji reklamowej. Jednakże to nie był główny cel, poprzez który dokonałam takiego, a nie innego wyboru. Podjęłam decyzję o właśnie takim kierunku studiów, gdyż chciałam zwiększyć swoją świadomość dotyczącą reklam. Chciałam wiedzieć o nich wszystko, niemal potrafić rozebrać na czynniki pierwsze każdą z nich. Wierzę bowiem, że są one nieprzypadkowe. Właśnie to umożliwiają mi zajęcia na moim kierunku studiów. Bowiem na jednych z nich oglądamy interesujące spoty reklamowe, podchodząc do nich zupełnie warsztatowo. W większości z nich, ponad połowę kradnie pomysł. To on jest na pierwszym miejscu. Kreatywność w tej branży jest niemalże cnotą. Większość cenionych spotów reklamowych opiera się właśnie na kanwie pomysłu i dzięki temu odnosi często i światowy sukces, stając się viralem. Bardzo lubię te zajęcia, ponieważ tego typu spoty reklamowe otwierają umysł na nowe pokłady kreatywności. Są po prostu bardzo inspirujące. A dobre źródła inspiracji są nieocenione. 

Bardzo się cieszę, że władze uczelni umożliwiają mi odkrywanie w sobie kolejnych pokładów kreatywności poprzez typowo warsztatowe zajęcia. Cenię takie podejście, ponieważ jestem zwolenniczką praktycznego pozyskiwania wiedzy. A to z pewnością umożliwia mi oglądanie spotów, które są światowej klasy produkcjami.