Przejdź do treści

Concierge i jego obowiązki

Każdy z nas marzy o tym, by choć raz w dorosłym życiu nie musieć martwić się o załatwianie ważnych spraw, dopilnowywanie terminów, organizowanie czasu i umawianie spotkań. Obecnie często jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu dla siebie ani rodziny. Chętnie powierzylibyśmy komuś część naszych obowiązków.

Usługa asystenta osobistego

usługa conciergeCzy kiedykolwiek zastanawialiście się nad możliwością posiadania własnego asystenta, jednak nie tylko w sprawach zawodowych, ale też osobistych? Często zastanawiamy się, jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy mieli obok siebie kogoś, na kim możemy polegać i komu można powierzyć realizację ważnych spraw. Okazuje się, że takie marzenie wcale nie jest tak nierealne, jak się wydaje. Usługa concierge to właśnie taki asystent osobisty do zadań specjalnych. Osoba ta pomoże nam nieco uporządkować naszą rzeczywistość i może realizować praktycznie wszystkie zadania, jakie jej powierzymy. Najczęściej concierge jest odpowiedzialny za organizowanie czasu wolnego, umawianie spotkań, a także sprawy urzędowe i biurowe. Może również załatwiać prywatne lekcje naszym dzieciom, wyprowadzać psa czy robić zakupy. Wszystko zależy od zakresu umowy, którą z nim zawrzemy. Zakres obowiązków concierge jest praktycznie nieograniczony, dlatego musi on być osobą rzetelną, odpowiedzialną, na której można polegać w każdej sytuacji. Przydaje się tu również otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z innymi, terminowość i zorganizowanie.

Concierge to ktoś, komu możemy powierzyć realizację praktycznie każdego zadania, jakie przyjdzie nam do głowy. Asystent osobisty zadba o naszą rodzinę, zamówi nam zagraniczną wycieczkę, zrobi zakupy i umówi spotkanie w pracy. Warto mieć koło siebie kogoś tak zorganizowanego i odpowiedzialnego, kto pomoże nam w codziennym życiu.