Przejdź do treści

Dekoracyjny grzejnik w łazience

O ile nie lubię remontów, tak oczywiście efekty końcowe takiego remontu zawsze bardzo mnie cieszą. W tym roku udało mi się wyremontować łazienkę, której poprzednia aranżacja była niemodna i do tego po prostu nudna. A ja nie lubię nudy. Co ciekawe, najbardziej interesującym elementem mojej łazienki jest grzejnik.

W łazience znajduje się kolorowy grzejnik dekoracyjny

grzejniki łazienkowe dekoracyjneWłaściwie to początkowo szukałam do remontowanej łazienki normalnego grzejnika. Chciałam żeby prezentował on się lepiej niż stare grzejniki, które miały kilkadziesiąt lat ale nie spodziewałam się, że trafię na tak fajnie wyglądający sprzęt. Na grzejniki łazienkowe dekoracyjne trafiłam przypadkiem, w jednym ze sklepów internetowych i od razu wiedziałam, że coś w takim stylu znajdzie się w mojej nowej łazience. Wybór grzejników dekoracyjnych jest obecnie bardzo duży. Najbardziej spodobał mi się bardzo nowoczesny grzejnik, którego front jest bardzo ekstrawagancki, bo wykonany jest on z błyszczącego materiału, pokrytego kolorowymi paskami. Grzejnik, który wybrałam jest bardzo wąski ale długi – jego wysokość to aż 180 centymetrów. Ale mimo to nie wydaje się on w ogóle duży, sprawia wrażenie delikatnego. Myślę, że gdybym zdecydowała się na grzejnik w jednym kolorze np. bieli to wyglądał by on jeszcze bardziej elegancko. Ale mnie nie zależało by osiągnąć taki efekt w mojej łazience, bo podobają mi się trochę bardziej zwariowane wnętrza.

Obecnie moja łazienka wygląda bardzo nowocześnie i nietypowo. Ale nietypowo w dobrym sensie, bo nadal aranżacja wnętrza jest na naprawdę wysokim poziomie. Oczywiście moim zdaniem, ale przecież to najważniejsze żeby moja łazienka podobała się mi, a nie komukolwiek innemu. Oczywiście w łazience podoba mi się nie tylko grzejnik ale wszystkie sprzęty i meble jakie się w niej znalazły.