Przejdź do treści

Depilacja laserowa wpadła mi w oko

Dziewczyny w miłości robią różne głupoty. Mnie aż się wstyd przyznać, ale na karku miałam wytatuowany wizerunek mojego chłopaka zrobiony ze zdjęcia. Na początku się cieszyłam, że zawsze jest ze mną.

Depilacja laserowa przy okazji usuwania tatuażu

depilacja laserowaAle jak się rozstaliśmy, bo się okazało, że mnie zdradza, to poczułam się jak kompletna idiotka, jakiej Łódź jeszcze nie widziała. Jak najszybciej zapisałam się na usuwanie tatuażu. Pani poinformowała, że w tym przypadku jedna sesja, ani nawet 3 nie wystarczą. To duży obrazek, a nie żaden napis, więc będę musiała być cierpliwa. Nie miałam wyboru, musiałam się zgodzić, bo chciałam się tego pozbyć, a najwyżej będę chodziła w szaliku cały czas. Przy okazji szybka depilacja laserowa łódź mi wpadła w oko i zapisałam się na termin. Polubiłam tę kosmetyczkę i przy okazji skorzystałam z różnych innych jej zabiegów. Nie lubiłam golenia, więc ta depilacja na pewno mi się przyda. Poza tym chciałam po rozstaniu trochę poprawić swoje samopoczucie, i zadbać o swoją twarz. Rozważałam, czy może mezoterapia mi się przyda? No ale pani mnie obejrzała, i powiedziała, że nie wymagam aż takiej dużej ingerencji, bo nie mam skóry w złej kondycji. Stwierdziła, że mikrodermabrazja mi się bardziej przyda, bo oczyści buzię, trochę doda jej energii i wigoru i od razu będzie widać poprawę. Jak buzia z energią to i ja w lepszym humorze, więc od razu się zgodziłam na ten zabieg. Będę dbać o siebie kompleksowo, żeby ten głupek zauważył, że stracił coś wspaniałego i żeby zaczął żałować, że teraz się kręci po osiedlu z taką wstrętną blond lalą. Ona jest tak sztuczna, że aż szkoda gadać, nie wiem co mu się w niej podobało.

Po prostu był powierzchowny. Nie mogę się doczekać, aż pozbędę się tego paskudztwa z mojego karku, bo na samą myśl, że on jest tam za mną, to włos mi się jeży na głowie ze złości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *