Przejdź do treści

Dlaczego warto kupić panel szklany?

Często zdarza się, że znudzeni dotychczasowym i wieloletnim wystrojem jakiegoś pomieszczenia w naszym domu, odnosimy wrażenie, iż wymaga on gruntownego remontu. Tymczasem jeśli tylko tynk nie sypie się nam na głowę, możemy odmienić wygląd pomieszczeń w znaczniej prostszy sposób.

Panel szklany w łazience

panele szklane gdańskPewnego wieczoru, kiedy brałam relaksująca kąpiel po ciężkim dniu w pracy, zaczęłam się nieco dokładniej przyglądać mojej łazience i im dłużej to robiłam, tym większą niechęcią mnie ona napawała. Niby wszystko było w porządku, wystrój sam w sobie bardzo mi się podobał. Powód mojej niechęci dotarł do mnie, kiedy kładłam się spać, a było nim znudzenie wystrojem mojej łazienki. W chwili obecnej nie stać mnie było, zarówno pieniężnie jak i czasowo, aby kuć ściany w łazience i stworzyć w niej coś od nowa pięknego. Wybrałam się zatem do jednego ze sklepów meblowych początkowo w poszukiwaniu jakichś nowych mebli, bądź dodatków, które odświeżyłyby wygląd łazienki, lecz znalazłam w nim panele szklane Gdańsk jest sporym miastem, lecz nie podejrzewałam, że odnajdę w jednym z tutejszych sklepów takie cuda. Otóż okazało się, że panele szklane możemy umieścić gdzie tylko chcemy i w jakiej formie chcemy. Mogą stać się wiszącą, naścienną ozdobą, panelem kuchennym umieszczonym pomiędzy szafkami stojącymi, a wiszącymi, ale również szkłem w drzwiach balkonowych, czy w drzwiach od kabiny prysznicowej. Panel szklany to jednak nie czyste szkło, a szkło zawierające nadruk. W sklepie znalazłam mnóstwo ciekawych opcji nadruku, a wśród nich także możliwość nadrukowania swojej własnej grafiki!

Zakupiłam nie tylko panel szklany do łazienki, z przepięknym motywem zieleni i wodospadu, ale także jeden panel do kuchni, który dodatkowo charakterystycznie podświetliłam lampkami led w taki sposób, że po ich zapaleniu można było odnieść wrażenie, że to panel sam w sobie świeci. Efekt był naprawdę pozytywnie piorunujący i znacznie urozmaicił wystrój moich pomieszczeń.