Przejdź do treści

Dlaczego warto kupić przyczepkę rowerową?

Istnieje wiele sposób na to, aby transportować nasze dzieci. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście samochód, jednakże w przypadku kiedy chcemy się wybrać na wycieczkę rowerową również możemy liczyć na taki rodzaj transportu, jaki będzie najbezpieczniejszy dla naszej pociechy.

Doskonałe przyczepki rowerowe

przyczepka rowerowa croozerNie przepadam za jazdą samochodem. Mieszkam w bardzo malowniczej miejscowości dlatego, jeśli tylko pogoda dopisuje staram się chodzić wszędzie pieszo lub używać roweru. Początkowo swoje dziecko transportowałam w specjalnym nosidełku turystycznym oraz w przypadku przemieszczania się rowerem – foteliku. Jakiś czas temu odkryłam jednak czym jest przyczepka rowerowa i jakie niesie ze sobą zalety. Przyczepka rowerowa croozer jaką zakupiłam dla mojego dziecka, zagwarantowała mi nie tylko znacznie wygodniejszy sposób przemieszczania się z moim szkrabem, ale przede wszystkim o wiele bezpieczniejszy niż dotychczas. Przewożąc dziecko w foteliku zawsze czułam lekki strach ponieważ fotelik bądź co bądź stanowił dodatkowe obciążenie, natomiast przyczepka zamontowana na trzech dużych kołach pozwoliła na stabilny transport malucha. Przyczepka zakupiona przeze mnie była zamykana dzięki czemu chroniła też moje dziecko przed kurzem ulicznym bądź słońcem, a dzięki temu, że dzieciak siedzi w wygodnym foteliku przypięty pasami, mógł sobie bezpiecznie zasnąć w każdym momencie. Co więcej przyczepka świetnie się też sprawdziła podczas biegania oraz narciarstwa biegowego zimą!

Zakupiona przeze mnie przyczepka jest także bardzo kompaktowa. W każdej chwili mogę ją złożyć, a wówczas zajmuje bardzo niewiele miejsca. Przyczepka ma także spory bagażnik w którym mogę pomieścić wszelkie niezbędne akcesoria dla mojego malucha. Odkąd jeżdżę z dzieckiem przyczepką znacznie łatwiej mi przemieszczać się po mieście wiedząc, że maluch za mną jest całkowicie bezpieczny.