Przejdź do treści

Dobre Scaled Professional Scrum czyli podnieś wartość swojej firmy

Szkolenia Scrum stają się coraz bardziej popularne. Sama nazwa wydaje się być nieco enigmatyczna i nawet jeśli zasięgniemy informacji w internecie to możemy się niemiło zaskoczyć.

Scaled Professional Scrum i działania grupowe

Scaled Professional ScrumJest na ten temat mało stron, w dodatku większość z nich jest po angielsku, a fachowa terminologia nie pomaga w zrozumieniu tematu. Strona Scrum.org na pewno się przyda jeśli znamy wspomniany angielski. Istota takich szkoleń PSPO i innych szkoleń scrumowych jest jednak bardziej złożona. Mimo iż zakłada się iż jest to praca nad danym projektem, to taki kurs dobre Scaled Professional Scrum będzie miał przełożenie na inne działania grupowe w firmie. Dodatkowo na pewno wartość naszej firmy się zwiększy. Im wyższym poziom kompetencji (zawodowych, językowych, miękkich) prezentują pracownicy przedsiębiorstwa tym firma staje się bardziej prestiżowa. Im więcej osób w firmie będzie miało tytuł Professional Scrum Product Owner tym lepiej. Jest to prestiżowe wyróżnienie. Dlaczego? Ponieważ jeszcze nie ma wielu firm, jakie mogłyby się pochwalić takimi certyfikatami. Jest to branża jak na razie mało znana, więc niewiele osób ma tytuł Professional Scrum Master. Im coś jest bardziej elitarnego, tym większa jest wartość przedsiębiorstwa które to stosuje. Ponadto, każde szkolenia mają pozytywny wpływ na pracowników i na ich umiejętności. Więc nie tylko liczy się prestiż, ale też praktyczne umiejętności. Na pewno dobrze zgrany zespół pracowników, który potrafi sobie poradzić z każdym zadaniem będzie skarbem dla firmy. Dobra, szyba i wydajna praca to na pewno coś, co chciałby widzieć każdy pracodawca.

Zainwestujemy zatem już dziś w szkolenia PSPO, dla rozwoju przedsiębiorstwa. Na pewno to będą dobrze wydane pieniądze, które zwrócą się w przyszłości. Poszukajmy takich szkoleń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *