Przejdź do treści

Dobry susz Amnesia

Wśród produktów konopnych, zawierających kompleksowo działający kannabidiol (CBD), wyróżnić należy, przede wszystkim, susz konopny. Jest to nic innego, jak legalna marihuana, tyle, że w jej składzie można znaleźć jedynie mikroskopijną zawartość THC.

Najlepsze odmiany suszu CBD

susz konopny amnesiaTo właśnie przez THC, marihuana owiana jest złą sławą, gdyż ma ona właściwości psychoaktywne, czyli, mówiąc wprost, odurza i uzależnia. Jednak konopie włókniste czy też siewne, jakkolwiek byśmy ich nie nazwali, są pozbawione właściwości psychoaktywnych z uwagi na śladową zawartość tetrahydrokannabinolu. Jej indeks, może w nich osiągnąć poziom nie wyższy niż 0,2%, co jest ilością całkowicie bezpieczną dla każdego z nas. Wśród odmian legalnego suszu konopnego, znajdziemy te, których wygląd pozostawia wiele do życzenia, ale też te, których kwiatostany, są identyczne z tymi, jakie znamy z gatunków nielegalnych. Ich zapach i smak również jest intensywny, tak samo, jak w przypadku konopi o wysokiej zawartości THC. Zdecydowanie warto polecić susz konopny Amnesia albowiem jest on jednym z najlepszych na rynku. W przypadku tej odmiany, szczególne znaczenie ma nie tylko wygląd kwiatostanów, ale też ich aromat, który jest niezwykle intensywny, co najlepiej daje się odczuć podczas spalania lub waporyzacji. Amnesia, co najważniejsze, może mieć w swoim składzie ponad czterdzieści procent kannabidiolu, co decyduje iż jest to jeden z najmocniejszych gatunków na rynku.

W sklepach konopnych dostępnych jest kilkadziesiąt odmian legalnej marihuany. Jednak, na tle większości z nich, Amnesia wyróżnia się zdecydowanie i jest ona chwalona nie tylko przez konsumentów, ale również specjalistów oraz lekarzy, którzy rekomendują jej stosowanie właśnie z uwagi na wysoką zawartość CBD.