Przejdź do treści

Domek z drewna pod klucz na działce

domy drewniane pod klucz

Z mężem kilka miesięcy temu kupiliśmy sobie działkę pod miastem. Było to nasze marzenie od naprawdę wielu lat. Także cieszymy się bardzo z tego powodu, że w końcu udało nam się je spełnić.

Domy z drewna są najlepsze

domy drewniane pod kluczDziałkę kupiliśmy bez domku i to specjalnie. Po prostu chcieliśmy bardzo sami móc postawić swój własny domek na działce. Mój mąż jest osobą, która totalnie nie zna się na takich rzeczach dlatego też musieliśmy skorzystać z pomocy fachowca. Ja za nic na świecie nie chciałam mieć typowego domku murowanego. Po prostu budowa takie domku kojarzyła się dla mnie z czymś co będzie naprawdę długo trwało. Znalazłam w internecie firmę, która robi domy z bali i taki pomysł spodobał mi się najbardziej. Takie domy z bali od klucz są stawiane naprawdę bardzo szybko.Ta firma deklaruje te, że te drewniane domy z bali mają nawet gwarancję. Są to dla mnie naprawdę ważne rzeczy. Dlatego też domy z drewna pod klucz jak dla mnie są lepsze. Nie są to domy z bali całoroczne a takie typowe domy na działkę. Nie mogą być one całoroczne chociażby ze względu na to że na działce nie można mieszkać. Jednak styl powstawania takiego domu jest praktycznie taki sam jak domu całorocznego. Firma ta ma zrobić dla nas dom już w ciągu najbliższego tygodnia. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Bo gdy tylko zacznie się sezon i będzie można siedzieć na działce to ja chcę ten czas wykorzystać w pełni. Nie chciałabym żeby dopiero wtedy zaczęła się po prostu budowa domku. Zresztą teraz ten czas do rozpoczęcia sezonu chcę wykorzystać do tego żeby jakoś zagospodarować domek w środku.

Chcę kupić jakieś łózko do domku a także rzeczy do łazienki. Myślę także o tym żeby zrobić w środku jakąś małą kuchnię. Myślę, że starczy miejsca żeby zrobić coś takiego. Już nie mogę się tego doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *