Przejdź do treści

Dostawca hamulców elektromagnetycznych

hamulec elektromagnetyczny

Jestem Kazimierz i mam dwadzieścia lat. Niedawno zrobiłem prawo jazdy i teraz pracuję jako dostawca. Dostarczam urządzenia anvil covers na terenie całego kraju. Prowadzę jednoosobową działalność i świadczę usługi dla wielu przedsiębiorców.

Hamulec elektromagnetyczny i zabezpieczenia

hamulec elektromagnetycznyDostarczam sprzęgła proszkowe w każde możliwe miejsce na terenie całego kraju. Jakiś czas temu dostałem do zawiezienia noże krążkowe w ilości tysiąca sztuk i musiałem dostać się na drugi koniec Polski. Oczywiście bez problemu sobie z tym poradziłem i wywiązałem się z wszystkich terminów. Niedawno skontaktował się ze mną producent i zlecił mi dostawę urządzeń anvil covers w sporej ilości. Podjechałem od razu po ten towar, ale musiałem chwilę poczekać, ponieważ była właśnie przeprowadzana kontrola nadruku na opakowaniu zbiorczym. Poszedłem w międzyczasie coś zjeść. Kiedy wróciłem to już wszystkie produkty anvil covers były zapakowane. Miałem do przebycia spory kawałem drogi, więc od razu ruszyłem. Po drodze był straszny korek i okazało się, że jakiś facet wjechał mi w tył przed światłami. Wtedy wypadł mi z samochodu hamulec elektromagnetyczny, ale na szczęście był tak doskonale zapakowany, że nawet samo opakowanie zewnętrzne nie zostało z żadnym stopniu uszkodzone. Ucieszyłem się, ponieważ mogłem jechać dalej. Szody nie było prawie w ogóle, malutka rysa tylko. Tamten facet ma więcej strat. Kiedy zapakowałem hamulec elektromagnetyczny i go odpowiednio zabezpieczyłem to ruszyłem w dalszą drogę. Na szczęście tego dnia nie było już żadnych niespodzianek tego typu.

Kiedy dojechałem na miejsce, to pracownicy magazynu od razu zaczęli wypakowywać sprzęgła proszkowe a następnie noże krążkowe. Ja w tym czasie poszedłem potwierdzić odbiór. Wszystko się zgadzało i towar bez problemu został przyjęty.

Więcej o hamulcach na stronie http://www.emporia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.