Przejdź do treści

Dostawca telefonów konferencyjnych i nie tylko

telefon konferencyjny

Rano zawsze mam problemy, żeby podnieść się z łóżka. Wstaje bardzo wcześnie ale mimo to zdarza mi się iść spać dość późno. Jestem dostawcą i większość czasu spędzam w aucie. Zajmuje się dostawami sprzętu biurowego więc praca jest w miarę lekka.

Został mi telefon konferencyjny

telefon konferencyjnyDzisiaj mam jechać do pewnej firmy zawieść im telefony voip, zamówili ich sporą ilość. Nie wiem czym się tam zajmują i nie interesuje mnie to. Szef mi dorzucił do tego zamówienia słuchawki do call center, żebym dorzucił im w gratisie, bo bardzo często realizują u nas zamówienia. Nie było to ciężkie, więc nie narzekałem na nadbagaż. Zawsze realizuję kilka zamówień w jednej trasie i mam cały samochód zapakowany kartonami. Zastanawiałem się, skąd decyzja szefa o gratisie, bo przecież ostatnio zawoziłem telefony gigaset do firmy, która też często u nas kupuje, ale żadnego gratisu mi dla nich nie dał. Pewnie chodzi o jakieś znajomości, ale to nie moja sprawa, ja tylko jestem dostarczycielem. Jak już wszystko wypakowałem i pracownik tamtej firmy podpisał mi odbiór poszedłem do samochodu, żeby realizować kolejne dostawy. Nagle za mną wybiegł i zaczął mnie wołać. Nie miałem pojęcia o co chodzi, bo przecież wszystko się zgadzało. Zapytał gdzie są jego słuchawki do biura, które miał dostać i okazało się, że ich nie ma. Powiedziałem, żeby dzwonił do szefa, bo ja tylko rozwożę zamówienia. Nie był zbyt przejęty, pewnie dlatego, że nasza firma jest solidna i wiedział, że słuchawki do biura na pewno będą mu dostarczone najpóźniej jutro rano. Zawsze tak działamy. Udałem się w dalszą podróż. Miałem jechać do firmy, która montuje centrale telefoniczne i czekali na okablowanie. Przyjechałem na czas więc nie mieli żadnych opóźnień za co osobiście podziękował mi właściciel firmy.

Szkoda, że dla nich szef nie dał mi żadnych bonusów. W ostatniej chwili zorientowałem się, że mam na pace jeszcze telefon konferencyjny, z którego jeden klient ostatecznie zrezygnował, więc uznałem, że im go dam jako prezent od firmy. Szef na pewno pochwali moją decyzję.

Wiecej o telefonach konferencyjnych można znaleźć na: www.voip24sklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *