Dzrwi wewnętrzne są łatwe w montażu dla mojego męża

Mój mąż dzisiaj zostanie dłużej w pracy bo dostał bardzo ważne zlecenie od swojego przełożonego. Musiał podjechać do hotelu, w którym ostatnio były montowane drzwi wewnętrzne przez pracowników z ich firmy. Okazało się, że nie wszystkie były zamontowane prawidłowo i mąż musi naprawić usterki.

Mąż montuje wewnętrzne drzwi

drzwi wewnętrzne chełmFirma, w której jest zatrudniony mój mąż ma bardzo dobre opinie i wielu klientów korzysta z ich usług. Mąż często wyjeżdża w różne delegacje a także montuje drzwi wewnętrzne Chełm w mieszkaniach czy domach u klientów bezpośrednio na miejscu. Mąż bardzo lubi swoją pracę i muszę przyznać, że jest w niej na prawdę bardzo dobry. Jego szef często wysyła go do trudniejszych zleceń ob jest przekonany, że Robert zawsze sobie poradzi. Sama widziałam Roberta w akcji. kiedy mieliśmy remont w mieszkaniu Robert bardzo sprawnie zamontował u nas wszystkie drzwi wewnętrzne a także zewnętrzne. Pracę wykonał sprawnie i bardzo dokładnie. Robert zawsze bardzo się angażuję we wszystkie zlecenie i to się na pewno podoba jego szefowi. Dzisiaj jest nasza rocznica i przygotowałam dla męża jego ulubiony torcik. Nie wiem czy mąż przez takie dodatkowe zlecenia nie zapomniał o naszej rocznicy. Kiedy wykonał już wszystkie naprawy w hotelu dał mi znać, że zbiera się już do domu i mam być gotowa za trzydzieści minut bo zabiera mnie na kolacje do miasta. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Bardzo ucieszyłam się z propozycji i oczywiście ubrałam się moją ulubioną sukienkę.

Robert stwierdził, że zlecenie było bardzo proste. Musi porozmawiać z młodymi pracownikami i chyba wziąć ich na szkolenie żeby nie popełniali drobnych błędów w trakcie montażu drzwi wewnętrznych. ich firma musi dbać o renomę bo na rynku jest spora konkurencja. Spędziliśmy miły wieczór w restauracji.