Przejdź do treści

Estetyczne i zadbane paznokcie

Cienkie i łamliwe paznokcie to problem wielu kobiet. Do niedawna miałyśmy ograniczone możliwości względem zadbania o takie paznokcie, ale obecnie w dobie prężnie rozwijającej się branży beauty możemy skorzystać z usług kosmetyczki, które sprawią, że nasze paznokcie wreszcie urosną. Takim rozwiązaniem jest chociażby manicure hybrydowy.

Modny manicure hybrydowy

piękny manicure w warszawie - praga południeNie każda kobieta może poszczycić się mocnymi paznokciami, które po zapuszczeniu ich nie łamią się przy pierwszej, lepszej okazji. W dużej ilości przypadków słabe paznokcie rzeczywiście są oznaką złej diety, ale mogą też występować genetycznie. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem, aby takie paznokcie jakkolwiek utrzymać w estetyce było ich przycinanie lub malowanie lakierem, który swoją warstwą w pewnym stopniu utwardzał naszą płytkę i tym samym zmniejszał podatność na uszkodzenia. Dziś jednak coraz więcej kobiet decyduje się na manicure hybrydowy, który nie daje tak sztucznego efektu niż tradycyjne żelowe tipsy. Jeżeli zatem i tobie zależy na posiadaniu estetycznych paznokci warto umówić się na piękny manicure w Warszawie – Praga południe ma salony w których bez problemu wykonamy taki manicure, jaki sobie tylko zażyczymy. Manicure hybrydowy to nic innego jak bardzo mocny lakier do paznokci, który nie odpryskuje, ani nie odpada tak, jak miały do tego tendencje chociażby właśnie tipsy modne w początkowych latach dwutysięcznych. 

Obecnie efekty manicure mogą być niezwykle naturalne dzięki czemu możemy nosić takie paznokcie również w pracy ponieważ nie będą one rzucały się w oczy. Jednym z najpopularniejszych motywów manicure, który zdobywa ogromną popularność jest baby boomer czyli nieco odświeżona wersja francuskiego manicure, który wygląda bardziej estetycznie i niezwykle dziewczęco.