Przejdź do treści

Felgi z auta oddałem do malowania

W moim sportowym samochodzie miałem piękne felgi aluminiowe, ale o standardowym kolorze. Srebrne felgi wyglądają ładnie, ale dopóki nie są porysowane. W moim aucie felgi prezentowały się już niezbyt przyjemnie dla oka, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Wymiana felg na nowe mija się z celem, bo dzisiaj jest mnóstwo innych i tańszych rozwiązań.

Znalazłem lakiernię proszkową malującą felgi

malowanie proszkowe felg lublinPomyślałem sobie, że chciałbym całkowicie odmienić oblicze mojego samochodu na jeszcze bardziej sportowe. Dodatkowego pazura dodać mogło tylko przemalowanie felg na jakiś fajny i jaskrawy kolor. Zacząłem od tego, że znalazłem firmę oferującą regenerację felg. Chodziło oczywiście o pozbawienie ich wszelkich zarysowań. Firma ta oferowała zarówno piaskowanie jak i malowanie proszkowe felg Lublin, a więc kompleksowe działania odnawiające wygląd felg samochodowych. Dzięki piaskowaniu felgi zostały dokładnie wyczyszczone. Sypany pod dużym ciśnieniem granulat doskonale oczyszcza powierzchnię felgi. Malowanie proszkowe z kolei pozwala na bardzo dokładne nałożenie na aluminium barwnika. Farba z łatwością dociera do każdego miejsca na feldze. Jest to proste, ponieważ używa się farby w proszku. Ja zleciłem pomalowanie felg swojego samochodu na wściekle żółty kolor. Teraz mój sportowy samochód wygląda jeszcze bardziej sportowo niż przed renowację felg. Bardzo wiele w wyglądzie samochodu zależy właśnie od ich wyglądu.

Wygląd mojego samochodu trochę mi się znudził, bo pomimo sportowego charakteru czegoś mu jednak brakowało. Dzisiaj już wiem, że chodziło o wygląd felg. Od kiedy tylko pomalowano je w lakierni proszkowej wyglądają doskonale. A samochód wygląda jeszcze bardziej sportowo niż przed ich pomalowaniem. Teraz mój samochód podoba mi się jeszcze bardziej.