Przejdź do treści

Firma szuka dekarza do trwałych dachów

dachy

Nazywam się Ryszard i prowadzę własną firmę w Nadarzynie. Moje przedsiębiorstwo dobrze prosperuje i zatrudniam wielu wykwalifikowanych pracowników. Kładziemy dachy oraz montujemy różnego rodzaju drzwi wejściowe.

Trwałe dachy dla naszych klientów

dachyWszystkie dachy, które zostały zamontowane przez moich pracownikiem są zawsze chwalone przez każdego klienta. Ostatnio otrzymuję dużo zleceń na trwałe dachy z Józefowa i odzywają się klienci z Garwolina czy też Warki. Zauważyłem, że chłopakom coraz więcej czasu potrzeba na dachy, dlatego uznałem, że doskonałym rozwiązaniem będzie zatrudnienie dodatkowego dekarza. Wtedy dachy zawsze będą zrobione na czas a pracownicy nie będą musieli pracować po godzinach. Na początku popytałem wśród pracowników, czy znają kogoś, kto potrafi kłaść dachy, ale niestety nie znali nikogo, kto nadawałby się do tej pracy. Uznałem zatem, że zamieszczę ogłoszenie o pracę na jednym z portali internetowych. Napisałem, że poszukuję dekarza, który samodzielnie montuje dachy i będzie mógł podjąć pracę od zaraz. Miałem nadzieję, że napłynie mnóstwo ogłoszeń i znajdę pracownika, który będzie z nami kładł dachy. Na odzew nie musiałem czekać zbyt długo, ponieważ już następnego dnia wpłynęło kilka zgłoszeń. Był tam chłopak, który wiele lat pracował jako dekarz i potrafi całkowicie samodzielnie montować dachy, co mnie bardzo ucieszyło. Jego kandydatura wydała mi się najbardziej interesująca, dlatego zaprosiłem go na rozmowę o pracę. Na spotkaniu opowiedział jak się kładzie dachy, dzięki czemu miałem pewność, że doskonale zna się na pracy dekarza.

Od razu zaproponowałem mu zatrudnienie i jeszcze tego samego dnia pojechał z pracownikami kłaść dachy. Jestem bardzo zadowolony, że ten chłopak opowiedział na moją ofertę. Mam kolejnego fachowca w załodze i mogę być spokojny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *