Przejdź do treści

Fotografia biznesowa i sesja ślubna

fotografia biznesowa

Mój ślub był już parę lat temu. Wesele było Warszawie i tak naprawdę dla nas na tamte czasu i warunki finansowe. W sumie staraliśmy się wtedy oszczędzać na wszystkim co tylko się dało. Oczywiście priorytetem dla nas wtedy było to żeby jak najlepiej ugościć swoich gości.

Fotografia biznesowa była doskonała

fotografia biznesowaJedzenie musiało być bardzo dobre i tu żadnych oszczędności nie robiliśmy. Ale na przykład mieliśmy fotografa na ślub, ale sesji ślubnej już nie robiliśmy. W sumie wtedy nie wydawała nam się jakoś bardzo potrzebna. Jednak w momencie gdy widzieliśmy piękne sesje zdjęciowe naszych znajomych zaczynaliśmy żałować, że sami zrezygnowaliśmy z sesji. Mąż widział, że jest mi bardzo przykro z tego powodu, że nie mieliśmy tak fantazyjnych zdjęć w jakimś pięknym plenerze. W sumie zrobił mi niespodziankę gdy na rocznicę ślubu podarował mi zaproszenie na sesję zdjęciową poślubną. W sumie jest to bardzo oryginalny pomysł. To studio fotograficzne, które wybrał było naprawdę bardzo dobre. W sumie słyszałam na ich temat bardzo wiele dobrych informacji. Widziałam na stronie wygląda fotografia biznesowa w ich wykonaniu i uważam, że naprawdę świetnie. W sumie fotografia biznesowa praktycznie wszędzie wygląda tak samo a tu jednak widać, że sposób ustawienia osób jest bardzo ważny. Myślę, że każdy wychodzi na takich zdjęciach po prostu bardzo korzystnie. Jednak najbardziej interesowała mnie fotografia artystyczna i sesję artystyczne. Najbardziej chciałam by nasza sesja na rocznicę śluby była naprawdę wyjątkowa. Co prawda nie miałam już sukienki ślubnej jednak może i lepiej.

W sumie mogłam na taką sesję założyć sukienkę lub nawet kilka sukienek takie jakie tylko chciałam. W sumie stwierdziłam, że pójdę też do kosmetyczki na profesjonalny makijaż i do fryzjera. W sumie te zdjęcia traktowałam bardzo poważnie i chciałam na nich dobrze wyglądać.

Czytaj więcej na: fotografia biznesowa – www.monikaolszewska.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *