Przejdź do treści

Gdzie powiększyć usta?

Usta, podobnie jak oczy, stanowią dzisiaj wizytówkę kobiety. Każda z nas uwielbia je podkreślać czy to błyszczykiem, szminką czy pomadką. Nie każda jednak może pochwalić się genetycznie pełnymi ustami, co wcale nie oznacza, że nie może takich mieć!

Bezpieczny sposób powiększania ust

powiększanie ust bielskoSposobów na to, aby powiększyć swoje usta jest naprawdę sporo, lecz niestety większość z nich może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Zasysanie ust na kieliszku czy powiększanie ich nieznanymi nam specyfikami zakupionymi w internecie, nie jest najmądrzejszą decyzją. Usta możemy także powiększyć domowymi sposobami do których należą zdrowe i odżywcze peelingu, jednakże efekt nie utrzymuje się zazwyczaj długo. Najpopularniejszym sposobem na to, aby cieszyć się pełnymi ustami jest oczywiście kwas hialuronowy. Aby w ten sposób powiększyć usta wystarczy umówić się na zabieg o nazwie powiększanie ust Bielsko ma klinikę w której w profesjonalny i bezpieczny sposób będziemy mogły powiększyć swoje usta. Dlaczego jednak kwasem hialuronowym? Odpowiedź jest banalnie prosta. Otóż kwas ten naturalnie występuje w naszym organizmie, także w naszych ustach! Odpowiada on za łączenie cząsteczek wody i to on jest właśnie również odpowiedzialny za wielkość naszych ust. Dzięki temu, że związek ten jest całkowicie naturalny, po pewnym czasie nasze ciało zaczyna go absorbować. Co za tym idzie efekt powiększenia ust utrzymuje się przez pewien czas, a dokładniej przez okres około sześciu miesięcy.

Fakt, że nie jest to zabieg pozostawiający za sobą trwałe efekty wcale nie należy do jego minusów. Wręcz przeciwnie. W razie, gdyby nie spodobał nam się rezultat zabiegu, wystarczy poczekać aby kwas hialuronowy po prostu wsiąkł w nasz organizm. Możemy także dzięki temu ponowić w przyszłości zabieg decydując się na mniej lub jeszcze bardziej powiększone usta.