Przejdź do treści

Gdzie wykonać sesję ciążową?

W czasie dziewięciu miesięcy ciąży, w organizmie przyszłej mamy, zachodzi wiele ważnych zmian, które od pewnego momentu będą widoczne na zewnątrz. Kiedy brzuszek jest ładnie zaokrąglony, można pomyśleć o profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Kto bierze udział w sesji ciążowej?

sesja ciążowa olsztynKażda przyszła mama nie może się doczekać rozwiązanie i tego, kiedy w końcu przytuli maluszka. To wyjątkowy moment, którego nie można porównać z żadną inną sytuacją, jednak zanim ona nastąpi, może utrwalić na fotografii okres ciąży. W pierwszym trymestrze, u większości kobiet prawie nie widać oznak ciąży, bo wszystkie zmiany zachodzą wewnątrz. Dopiero od około czwartego miesiąca ciąży brzuszek zaczyna się zaokrąglać. Jednakże żeby wykonać udaną sesję ciążową, to brzuszek musi być dobrze widoczny, czyli najlepiej ją wykonać przynajmniej w siódmym miesiącu ciąży. Jeżeli potrzebna nam jest profesjonalna sesja ciążowa Olsztyn jest miastem, w którym świadczą takie usługi salony fotograficzne. Jej wykonanie zabiera najczęściej kilka godzin i odbywa się w studiu fotograficznym, które jest specjalnie przygotowane na tą okazje. Można również ją wykonać we własnym domu, po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów. Na sesji ciążowej najczęściej pojawia się sama przyszła mama, ale czasem się zdarza, że także mężczyźni czyli przyszli tatusiowe także chcą być na nich uwiecznieni. Fotografie ciążowe mogą być też wykonywane w plenerze, jeżeli taką wolę ma przyszła mama. Z każdym rokiem przybywa kobiet, które decydują się na takie zdjęcia.

Większość salonów w całej Polsce świadczy takie usługi, ponieważ zainteresowanie sesją w ciąży jest bardzo duże. Kobiety przeważnie przychodzą na nią w ósmym miesiącu ciąży, gdyż jest to najlepszy moment pod względem samopoczucia.