Przejdź do treści

Grawerowane prezenty

Każdy człowiek jest inny. Każdy ma inne priorytety, co innego lubi, co innego go bawi, śmieszy. Bezsprzecznie jednak każdego z nas cieszą prezenty, które świadczą o pamięci i sympatii do naszej osoby.

Grawer laserowy – ozdoba na każdym upominku

grawer laserowyPodarek nie musi być drogi ani wykwintny, ważne jednak, żeby był prosto z serca i nie stanowił dla tego, kto go daje, przykrego obowiązku, a samą przyjemność. Kiedy jednak nadchodzi dzień urodzin czy innego święta, z okazji którego należałoby kupić prezent, a ty wciąż nie masz pomysłu na niego, pomyśl o osobie, której chcesz go wręczyć. Co lubi, co cię z nią łączy. Jeśli macie jakąś ważną dla was obojga sprawę, jak na przykład zakończenie studiów, data obrony, pierwszego spotkania, a może jakieś ważne dla was miejsce w postaci miasta – Olsztyn, Warszawa, Kraków? Jeśli tak jest, sprawa jest jasna. Do zrobienia prezentu przyda ci się laser, a konkretniej to grawer laserowy, za pomocą którego umieścisz ważne dla was słowo na materiale z drewna, papieru, kartonu, gumy czy szkła. Prezent tego typu może okazać się dla twojego bliskiego miłym gestem, który będzie przypominał mu o twojej osobie. Jeśli to cię nie przekonuje, możesz kupić mu np. magnes z jego ulubionym miastem. Mnogość miejscowości jest ogromna – Kraków, Olsztyn, Katowice. Inną możliwością są także obrazki wykorzystujące nadruki UV. To świetny pomysł na upamiętnienie jakiegoś zdjęcia czy obrazka. A może twój przyjaciel to kolekcjoner reklamowych gadżetów? W takim przypadku niejedna agencja reklamowa byłaby skłonna przesłać ci długopisy reklamowe, które tworzą oni w dużych ilościach.

 

Tak, czy owak, pamiętaj, że liczy się nie stan portfela, a inwencja twórcza i szczerość w dawaniu prezentu. Jeśli dasz coś prosto z serca, twój przyjaciel na pewno będzie zadowolony. Nawet jeśli będzie to długopis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *