Przejdź do treści

Jak umeblować małe mieszkanie?

Z okazji zawarcia związku małżeńskiego postanowiliśmy z moim ukochanym wejść na tę nową drogę życia z pełnym rozmachem i zakupiliśmy malutkie, przytulne mieszkanko na przedmieściach. Z początku wydawało mi się ono niesamowicie urocze i przytulne. Schody zaczęły się w momencie, kiedy dobieraliśmy meble.

Najlepsze meble do małych mieszkań

meble systemowe do mieszkaniaNikt chyba nie lubi zagraconych pomieszczeń w których ciężko ruszyć choćby nogą. Szczególnie, kiedy chodzi o własne mieszkanie, a w dodatku małometrażowe. Szczególnie trudno umeblować tego typu wnętrza, a kiedy dochodzi do tego fakt, że mieszkanie to kawalerka, wówczas naprawdę trzeba się mocno postarać, aby nie zabrakło w nim niczego, a jednocześnie zachować w nim jakąkolwiek komfortową przestrzeń. Zrezygnowaliśmy zatem z wielkiego, wymarzonego łóżka i zdecydowaliśmy się na rozkładaną wersalkę. Meble systemowe do mieszkania, szczególnie do kawalerek okazały się być strzałem w dziesiątkę. Zajmują one bardzo mało miejsca, a jednocześnie są bardzo pojemne i… stylowe. Szczególnie jeden komplet skradł moje serce. Był on biały, z czarnymi akcentami, a dodatkowo podświetlany niebieskimi cieniutkimi neonkami. Wiedziałam, że nada naszemu mieszkaniu nie tylko efektu nowoczesności, ale również poczucia większej przestrzeni. Meble systemowe do mieszkania na jakie się zdecydowaliśmy, składały się z kilku modułów, takich jak: szafa na ubrania, dwie wiszące szafki i półeczki, jedna długa i niska szafka, oraz jedna komoda. Mnóstwo miejsca, aby pomieścić zarówno ubrania, jak i książki, różnego rodzaju ozdóbki, a nawet nasz nowy, ogromny telewizor. Do wszystkiego dokupiliśmy równie stylowy stół przy którym wygodnie zjemy posiłki, oraz krzesła.

Efekt końcowy sprawił, że na nowo pokochałam małe pomieszczenia. Meble nie tylko wszystko pomieściły, ale również prezentowały się znakomicie. Nasza kawalerka wyglądała dosłownie, jak wyjęta z katalogu i byłam z niesamowicie dumna z naszej pracy oraz jej efektów. Teraz wreszcie mamy swoje przytulne i wspaniałe cztery kąty w których z pewnością będziemy szczęśliwi.