Przejdź do treści

Jesienny grill na tarasie

grill

Niestety, trzeba było żegnać już powoli to wspaniałe lato, które minęło tak szybko jak nadeszło. Ciężko mi się z tym pogodzić. Nienawidzę chłodnych dni. To siedzenie w domu i choroby, brr.

Łatwy w obsłudze grill broil king

grillPostanowiłam, że jeszcze nie pożegnam się z elementami letnimi i uruchomię grill gazowy broil king i przez kilka dni będę grillować, póki jeszcze można na tarasie siedzieć i nie zamarznąć. Zwołałam znajomych i zapowiedziałam, że robię takie wydarzenie, na zakończenie lata. Kilkudniowe, żeby się nim nacieszyć. W końcu grille gazowe broil king to idealny dodatek do letnich wieczorów. Wszyscy zawsze grillują, a zapachy roznoszą się na działkach itp. Ja miałam to szczęście, że miałam domek jednorodzinny i mogłam sobie pofolgować. Taki polecany grill to jest łatwy w obsłudze nawet dla kobiety, bo muszę przyznać, że na tym też bardzo mi zależało. Nie znałam się na różnych akcesoriach i takich polowych sprzętach, nie mówiąc już o rozpalaniu ogniska, czy takiego zwykłego grilla. Czarna magia dla kobiety, kiedyś próbowałam, ale to wszystko mi się kopciło, i nic z tego nie wyszło. Dlatego na nasze grille zawsze musiał przyjeżdżać facet jednej z moich koleżanek (bo ja jestem osobą samotną) i rozpalać nam wszystko. Więc typowo babskie wieczorki miałyśmy rzadko, częściej spotkania łączone z mężczyznami, bo chociaż mogli pilnować ognia. Bo ja- czyli gospodarz, w tej kwestii raczej kulałam. I wtedy jak z nieba spadł mi ten broil king i od tego czasu Warszawa może podziwiać mnie jako grillarza haha, nie wiem jak to inaczej określić.

No ale już z kobietami jesteśmy samowystarczalne i możemy sobie plotkować przy pysznym jedzeniu z grilla. Mężczyźni też czasami z nami siedzą, ale oni będą w ten ostatni dzień żegnania lata, tak to z kobietami nadrobimy zaległości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *