Klient męża i jego implanty stomatologiczne

implanty stomatologiczne

Mój mąż pracuje w pewnej hurtowni i obsługuje na co dzień klientów. Mąż opowiadał mi ostatnio jak jego stały klient opowiadał mu o swoich problemach z uzębieniem. Klient po prostu od dawna miał problemy z zębami i dziąsłami.

Implanty stomatologiczne dla klienta

implanty stomatologiczneMiał kilka wyrwanych zębów w przeszłości. Chciał bardzo w końcu coś z tym zrobić. Musiał najpierw jednak odbyć leczenie chorób dziąseł, które trwało bardzo długo. Było to leczenie może nie za bardzo inwazyjne jednak długotrwałe. Po tym jak wyleczył dziąsła mógł w końcu założyć profesjonalne implanty stomatologiczne Wrocław takie jak zawsze chciał. Najlepszy specjalista, który zakładał takie implanty znajdował się we Wrocławiu i tam właśnie pojechał. Był to chirurg stomatolog, który sprawiał wrażenie bardzo sympatycznego. Umówił szybko tego pana na wizytę i zaczął zakładanie implantów. Klient po jakiś czasie odwiedził męża w pracy i chętnie uśmiechał się pokazując swoje nowe uzębienie. Mąż opowiadał, że rzeczywiście zęby zostały zrobione idealnie. Tak naprawdę nigdy by się nawet nie domyślił, że mogą być to sztuczne implanty. Klient opowiadał, że ten stomatolog przyjmował w prywatnej klinice, w której przyjmuje także chirurg dziecięcy, który przeprowadza tam na miejscu zabiegi. Najczęściej jest tam robione leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci i młodzieży. Dobrze, że dzieci mogą mieć takie zabiegi robione także gdzieś indziej niż tylko w szpitalach. W każdym razie klient mojego męża jest bardzo zadowolony z efektów leczenia i komu tylko może poleca tego lekarza, który założył mu implanty. Oczywiście nie każdego stań na to by zrobić sobie akurat takie implanty.

Jednak uśmiech to bardzo ważna rzecz. I można mieć naprawdę poważne kompleksy gdy coś z nim jest nie tak. Klient ten jest chyba najlepszą reklamą dla tego chirurga stomatologa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *