Przejdź do treści

Kocyki handmade

 

Kiedy na świat przychodzi nowy członek rodziny, czy też u naszych znajomych urodzi się maleństwo, zawsze chcemy je odpowiednio powitać i odwiedzić dzidziusia. Często trudno nam wymyślić co można zanieść dla takiego dzieciątka w prezencie – żeby było to przydatne dla niego jak i dla jego rodziców. 

Jaki prezent dla noworodka?

wyjątkowe kocyki dla dzieci handmadeSpośród szerokiej gamy artykułów dla niemowląt jakie serwuje nam oferta sklepowa, często trudno wybrać coś co realnie będzie miało zastosowanie i przyda się malcowi. Wyjątkowe kocyki dla dzieci handmade będą nietuzinkową opcją i na pewno nie powielimy tu schematów. Będzie to tez zaskoczenie dla młodych rodziców którzy szykując się do narodzin wiele rzeczy już widzieli i orientują się w tym co jest w sieciówkach. Kocyk taki można zamówić zarówno od firm handmade zajmujących się ich produkcją w określonych wzorach i kolorach – często podanych na ich stronie w ofercie. Można też od osób prywatnych, które mają mały biznes przydomowy, a ich prace mogłyby nosić miano małych arcydzieł, bo każda z nich jest unikalna i niepowtarzalna. Jeżeli chodzi o przekrój cenowy takich usług, to wbrew pozorom więcej zapłacimy u większych producentów handmade- maja już oni jakąś sławę w internecie. Lepiej wybrać małe przydomowe produkcje.

Reasumując, wyjątkowe kocyki dla dzieci handmade będą idealnym pomysłem na prezent dla noworodka. Będą nie tylko funkcjonalne ale też dzięki temu, że możemy zdecydować jak będą wyglądały  będą one unikatowe – niedostępne w żadnym sklepie stacjonarnym jak również w ofercie internetowej. Nowo upieczeni rodzice jak i ich maleństwo na pewno będą z tego prezentu zadowoleni i będzie im dobrze służył, będąc miłą odskocznią od kolejnych otrzymanych kaftaników, pajacy, pluszaków i powszechnie niesionych karuzelek.