Kody 2D dla mnie to naprawdę nowość

kody 2D

Jako właściciel dużej firmy transportowej muszę mieć nad wszystkim pieczę. Zaczynałem jako mały przedsiębiorca, dopiero od dwóch lat moja firma nabrała takich kształtów. Jedak stare nawyki zostały, zawsze znajdę czas by sprawdzić, czy etykiety logistyczne są dobrze przygotowane.

Muszę się wiele nauczyć o kodach 2D

kody 2D

Wiecie, że etykiety logistyczne muszą być w porządku, bo kurier bardzo chce odebrać paczkę i ją dostarczyć w odpowiednie miejsce. Kurier zawsze powtarzał, że etykiety logistyczne to podstawa sprawnej komunikacji z firmą kurierską. Ja sobie to wziąłem do serca i te etykiety logistyczne samodzielnie często sprawdzam. Po godzinach sprawdzam też jak idzie druk kodów, ponieważ to również jest ważna dziedzina działa firmy. Nadzoruje druk kodów, ponieważ muszę przygotować wszystko zgodnie z procedurami. Inna sprawa jest jeżeli chodzi o przydatne kody 2d, ponieważ to pojawiło się w mojej firmie stosunkowo późno i sam się tego jeszcze uczę. Te  kody 2d wiem, że są bardzo przydatne i pomocne, ale tutaj raczej się tylko przyglądam, Kody 2d w mojej firmie i dzięki informatykom pozwalają na fajną komunikację z klientami. Bardzo dobry był to pomysł aby te kody 2d wprowadzić do firmy. Z drugiej strony muszę przyznać, że kody 2d to świetne naprawdę świetne rozwiązanie. Kiedyś to były same etykiety usuwalne, zresztą nadal je stosujemy w firmie. Takie kody usuwalne są bardzo praktyczne i estetyczne. Przecież nie każdy klient ma super nowoczesny telefon. Szczególnie, że sam na początku o to dbałem. Na swoich produktach sam umieszczałem te etykiety usuwalne.

Oczywiście głównie były to etykiety foliowe, ponieważ są dużo bardziej trwałe, lepsze. Te etykiety foliowe mają też gwarancje wodoodporności. A to jest w mojej firmie największe zagrożenie. Muszę zawsze uważać na wilgocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *