Przejdź do treści

Koleżanka ogrzewa dom ekogroszkiem

ekogroszek pakowany

Moja koleżanka zbudowała sobie z mężem dom poza miastem Obydwoje bardzo dobrze zarabiają i mogli sobie pozwolić na tak dużą inwestycję. Dzisiaj byłam u nich w odwiedzinach. Zobaczyłam jaki mają dom.

Ogrzewanie domu ekogroszkiem pakowanym

ekogroszek pakowanyMuszę przyznać, ze jestem pod dużym wrażeniem. Dom jest pięknie zaprojektowany i nie widać w nim żadnego przepychu. Koleżanka opowiadała mi sporo o materiale, z którego korzystają do ogrzewania pomieszczeń. Ekogroszek nie był mi do tej pory znany. Ja mieszkam na śląsku w bloku i od małego miałam ogrzewanie centralne. Śląsk to piękny region i zawsze lubiłam spędzać w nim mój urlop i każda wolną chwilę. Ekogroszek pakowany w atrakcyjnych cenach jest podobno bardzo wydajny. Jest to opał ekologiczny. Cechuje go różna kaloryczność. Im większa kaloryczność tym ekogroszek jest droższy. Ekogroszek workowany można kupić w każdym sklepie, które oferuje opał. Ekogroszek paczkowany można kupić w mniejszych lub większych rozmiarach. Wszystkie worki, które są wykorzystywane do przechowywania ekogroszku są bardzo wytrzymałe i łatwe w przechowywaniu. Od klientów zależy czy zakupią ekogroszek pakowany w mniejszych lub większych workach. Od razu jak weszłam do domu koleżanki zauważyłam, że w domu jest ciepło i temperatura, która się utrzymuje jest jednakowa. Koleżanka potwierdziła, że jest to zasługa ekogroszku, który zakupili. W piwnic zamontowali specjalny piec z podajnikiem i zamawiają ekogroszek workowany od polecanego dostawcy. Ekogroszek jest wysoko efektywny i nie jest aż tak bardzo drogim opałem. Koleżanka może ogrzewać pomieszczenia tylko ekogroszkiem lub stosować go jako domieszkę do innego opału.

Sporo informacji dowiedziałam się w trakcie jednej wizyty o ekogroszku. Koleżanka pokazała mi nawet piec i jak wygląda ekogroszek paczkowany a także jak ekogroszek workowany jest przechowany w ich piwnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *