Przejdź do treści

Koleżanka ma sklep z tanią odzieżą używaną

tania odzież używana

Moja dobra koleżanka niedawno otworzyła sklep. Myślałam, że będzie to sklep z odzieżą sportową bo kiedyś koleżanka taki właśnie sklep prowadziła. Zdziwiłam się i to bardzo gdy dowiedziałam się o tym, że sklep będzie miał zupełnie inny asortyment.

Tania odzież używana i nowy biznes

tania odzież używanaMa być to tania odzież używana właśnie. Kiedyś pamiętam rozmawiałam z koleżanką na temat tego, czy kupuje sobie ubrania w takich właśnie sklepach i co o nich myśli. I z tego co pamiętam to koleżanka była przeciwna robieniu zakupów w takich sklepach. Także dziwi mnie to,że postanowiła otworzyć taki właśnie sklep. Ja od dawna kupuję rzeczy w tych sklepach i jestem z tego zadowolona. Nigdy też jakoś specjalnie nie ukrywałam tego gdzie kupuję rzeczy. Koleżanka powiedziała mi, że zmieniła zdanie jeśli chodzi o taką właśnie odzież. Kiedyś była sama w takim sklepie i tak jej się tam podobało, że stwierdziła że sama chce mieć teraz mieć taki sklep. W tym jej sklepie jest odzież używana damska a także odzież dla dzieci. Jest też odzież używana męska, jednak jej jest znacznie mniej. Koleżanka powiedziała mi, że u niej jest przede wszystkim markowa odzież używana, ale są też jakieś dodatki na przykład obuwie. Jest to towar z anglii nie ma nic lokalnego.Koleżanka już od razu po otwarciu sklepu jest bardzo zadowolona z tego jakim zainteresowaniem cieszy się sklep. W dniu otwarcia sklepu było naprawdę bardzo dużo chętnych i koleżanka zamknęła sklep długo po godzinie zamknięcia. Po prostu nie chciała nikogo wypraszać skoro byli to klienci. Koleżanka stwierdziła, że jeśli tak dalej będzie szło to możliwe, że za jakiś czas pomyśli o tym żeby otworzyć jeszcze jeden sklep.

Mąż jej myślał, że ten interes w ogóle nie pójdzie, i że zaraz będą zamykać sklep. On jest podobno najbardziej zdziwiony w związku z tym, że tak dobrze idzie.

Więcej na http://werona.biz