Przejdź do treści

Kosmetyki aloesowe do skóry twarzy

Moja cera zawsze spędzała mi sen z powiek. Była bardzo wrażliwa i skłonna do alergii, więc ciężko było mi dostać odpowiednie kosmetyki do niej. Wiadomo, ze trzeba ją jakoś oczyścić i nawilżyć, jednak jak to zrobić, żeby skóra nie zaczęła się tłuścić i nie pojawiały się na niej wypryski? Nie jest to łatwe zadanie.

Kosmetyki forever dla cery wrażliwej

kosmetyki aloesowe foreverStosowałam drogie kremy z apteki, środki dostępne w drogeriach, jak również próbowałam domowych maseczek i toników. Efekty nadal nie były takie jakich bym oczekiwała. Nadal na cerze pojawiały się nieraz zaczerwienienia, była przesuszona, nie wyglądała po prostu dobrze. Kiedy już chciałam się poddać w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków to moja nowa kosmetyczka doradziła mi stosowanie kosmetyków z wyciągiem z aloesu. Aloes to roślina często wykorzystywana w kosmetyce. Jest on łagodny dla skóry, jednak ma silne działanie pielęgnujące. Dzięki temu nadaje się do każdego rodzaju cery, a także do pielęgnacji skóry ciała i do włosów. Ekstrakt z aloesu można znaleźć w mydłach, zelach, tonikach, kremach czy odżywkach. Aloes nadaje się również do picia, co wzmaga jego działanie od środka. Kosmetyczka szczególnie polecała kosmetyki aloesowe forever, bo to dobra i znana firma, która specjalizuje się w kosmetykach z tej rośliny. Mam wtedy pewność, że będą one najlepszej jakości. Kupiłam sobie delikatny żel do mycia twarzy, tonik do jej oczyszczania,jak również krem nawilżający na dzień i na noc. Całość nie była tania, ale inwestycja się opłaciła.

Moja cera stawała się z dnia na dzień coraz piękniejsza. Zniknęły problemy z podrażnieniami, alergiami i innymi. Skóra wyglądała zdrowo i promiennie. Stosowałam kosmetyki aloesowe codziennie. Czasem nakładałam też dodatkowo maseczkę na twarz przed ważnym wyjściem.