Przejdź do treści

Kremy do twarzy na noc

Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że o własną cerę należy zacząć dbać jak najwcześniej. Tylko w ten sposób można uchronić się przed przedwczesnym starzeniem skóry. Oczywiście ważne jest także to, z jakich kosmetyków się korzysta. Obecnie w kosmetykach używa się bardzo dużo sztucznych substancji, które wcale nie mają żadnej wartości dla skóry.

Krem z bambusem i oczarem wirginijskim

eco cosmetics sklepLepiej więc postawić na naturalne składniki ekologiczne, które rzeczywiście wpływają na cerę pozytywnie. Należy stosować nie tylko kremy do twarzy na dzień, ale również na noc. Kremy na noc mają za zadanie normalizować skórę twarzy i wpływać na harmonijne funkcjonowanie gruczołów łojowych znajdujących się w skórze. Dlatego warto postawić na krem z bambusem i oczarem wirginijskim. Składniki te doskonale spełniają wyżej wymienione funkcje i na pewno nie zawiodą oczekiwań. Jeśli chodzi o eco cosmetics sklep, to można w nim zamówić nie tylko kremy do twarzy, ale tak naprawdę kosmetyki do pielęgnacji całego ciała. Wszystkie te kosmetyki zostały stworzone tylko z naturalnych składników. Wspomniany krem na noc ma bardzo łagodną formułę. Zawiera ona nie tylko puder, ale również ekstrakt z bambusa. Dodatkowo w kremie znajduje się ekstrakt z pluskwicy groniastej. Ekstrakty te idealnie nawilżają skórę twarzy. A wiadomo, że nawilżanie jest bardzo ważne i działa zdecydowanie lepiej niż natłuszczanie skóry. Krem działa nie tylko kojąco, ale również odpowiada za niwelowanie obrzęku.

Jeśli chodzi o ekstrakt z oczaru wirginijskiego, to jego działanie również jest bardzo ciekawe. Okazuje się, że ekstrakt ten działa przeciwzapalnie oraz łagodząco. Zmniejsza się również widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych. Oprócz tego w kremie zastosowano olej z winogron, który zapobiega utracie wilgotności skóry.