Przejdź do treści

Kupiłam maskę na karnawał w sklepie internetowym

W zeszłym roku przesiedziałam cały karnawał w domu i powiedziałam sobie, że to był ostatni raz. Wszyscy wtedy świetnie się bawili a ja sama siedziałam w domu, bo nie chciało mi się wychodzić. W tym roku nie popełniłam tego błędu i przynajmniej świetnie się bawiłam.

Maska na party u znajomych ze sklepu internetowego

party - sklep onlineW tym roku imprezę robiła Jolanta z Krzysztofem i uznali, że wszyscy mamy mieć jakieś interesujące przebrania. To był świetny pomysł, który nadał imprezie jeszcze więcej rozmachu. Na jedzenie wszyscy się złożyliśmy a alkohol kupowaliśmy we własnym zakresie. Kiedy postanowiłam znaleźć sobie jakieś przebranie to od razu wpadł mi do głowy party – sklep online, który odwiedziłam już kilka razy w styczniu. Na stronie internetowej tego sklepu był ogromny wybór masek a właśnie jakąś chciałam sobie kupić. Do tego wybrałam długą czarną suknię. Szukałam maski, która byłaby elegancka a w tym sklepie takich było całe mnóstwo. Nawet doszło do tego, że nie wiedziałam, na którą ostatecznie się zdecydować. Wszystkie były bardzo interesujące. O pomoc poprosiłam siostrę, która wskazała mi maskę ze sklepu online, która jej najbardziej się spodobała. Zamówiłam ją i wybrałam płatność za pobraniem, ponieważ dzięki temu przesyłka została tego samego dnia wysłana. Maska nie kosztowała dużo, ponieważ ten sklep online oferował wszystkie produkty w bardzo niskich cenach. Kiedy pojawiłam się u Jolki i Krzyśka na imprezie to od razu uznali, że wyglądałam szałowo. Mój strój wszystkim się spodobał.

Impreza była bardzo udana i bawiliśmy się do białego rana. Przez cały czas w ogóle nie zdejmowałam maski. Była bardzo wygodna a ja wyglądałam zjawiskowo. Wszyscy mnie podziwiali. Cieszę się, że w tym roku w końcu zdecydowałam się wyjść w karnawale.