Przejdź do treści

Logo firmy na smyczy

W ubiegłym roku założyliśmy razem z mężem firmę, produkującą rożnego rodzaju gadżety reklamowe. Okazało się bowiem, że na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu rzeczy. Marketing jest tak bardzo istotny  w dzisiejszych czasach, że właściciele chwytają się wszelkich możliwych sposobów na rozreklamowanie swojej marki. Dlatego my nie mieliśmy problemu ze znalezieniem odbiorców. 

Smycze jako forma reklamy

smycze na zamówienieW dzisiejszych czasach, w których konkurencja jest tak duża jak nigdy, kolosalne znaczenie ma skuteczny marketing. Jego głównym zadaniem jest to, żeby ludzie zaznajomili się z daną markę i chętnie sięgali po nią w sklepach. Znajomość marki wynika między innymi z tego, że logo umieszczone jest na przedmiotach codziennego użytku. Dlatego też jest obecnie na rynku ogromne zapotrzebowanie na gadżety reklamowe. Od roku zajmujemy się z mężem ich produkcją i nie narzekamy na brak klientów, a wręcz przeciwnie, bo na każdym kroku poszerzamy swój asortyment. W ostatnim czasie robimy na przykład smycze na zamówienie dla kilku niezależnych od siebie firm. Smycze te rozdawane będą na różnego rodzaju festynach organizowanych dla pracowników firm. Każdy z klientów zamówił u nas inny model smyczy. Jedni postawili na szerokie, z wyraźnym logo, inni na drobne na cienkim pasku. Cechą wspólną wszystkich smyczy jest ich funkcja marketingowa. Na każdej z nich umieściliśmy hasło przewodnie, którym kieruje się dana marka. Zauważyliśmy, że smycze są jednymi z najbardziej uniwersalnych gadżetów. 

Coraz więcej firm korzysta, w celach marketingowych, z zamawianych specjalnie gadżetów. Są to zazwyczaj drobne przedmioty codziennego użytku, takie jak smycz, na których umieszcza się na przykład logo firmy i jej nazwę. Od roku produkujemy z mężem takie przedmioty reklamowe.