Malowanie antykorozyjne powłok stalowych oczami pracownika

malowanie antykorozyjne

Nazywam się Aleksander i mam dwadzieścia dziewięć lat. Jestem pracownikiem fizycznym. Zatrudnia mnie przedsiębiorstwo, dla którego pracuję już od ponad dziesięciu lat.

Malowanie antykorozyjne to zabezpieczenie

malowanie antykorozyjneWykonuję między innymi malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych u klienta na miejscu oraz malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie i przeszedłem szereg szkoleń, na których nauczyłem się jak wykonywać malowanie antykorozyjne powłok wykonanych ze stali oraz jak wyglądają prawidłowe zabezpieczenia konstrukcji stalowych. Szef we mnie sporo zainwestował, ale wiedział, że jestem dobry i warto było. Na chwilę obecną jestem jego najlepszym pracownikiem i każda inspekcja techniczna powłok malarskich jest pozytywna. Wiem doskonale jak wykonać fachowe malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych oraz jakich produktów do tego użyć. Jestem doświadczony i bardzo precyzyjni. Klienci są zawsze bardzo zadowoleni z naszych usług. Niedawno miałem jechać do Warszawy do klienta, u którego miałem wykonać malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych na bardzo dużej powierzchni. Szef przydzielił mi do pomocy Mateusza, dzięki któremu bardzo szybko uwinęliśmy się z tą pracą. Sam na pewno nie dałbym rady tego ogarnąć. Niebawem też mamy jechać wykonać malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych i też będzie przy tym zleceniu mnóstwo pracy. Na pewno i tym razem pojedzie ze mną Mateusz, który także świetnie wykonuje wszelkiego rodzaju malowanie antykorozyjne. Jest dobrym pracownikiem, ale ja jednak posiadam większą wiedzę i dzięki mojemu zaangażowaniu tak doskonale sobie radzę ze wszystkimi obowiązkami.

Jak u klienta będzie inspekcja techniczna powłok malarskich, to może być pewny, że moja praca została wykonana doskonale. Jestem najlepszy i mam tego świadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *