Mam mnóstwo pięknych zdjęć ze ślubu

Decyzja o ślubie była prosta. Uznaliśmy, że już czas i nie mamy za czym czekać. Zaczęliśmy zabierać się za załatwienie wszystkich spraw. Sprawnie udało się zorganizować lokal i zgrać termin z urzędnikiem. Uroczystość będzie się odbywała w lokalu właśnie.

Zdjęciami ślubnymi pochwaliłam się wszystkim znajomym

zdjęcia ślubne bydgoszczWszystko organizowaliśmy sami i nie prosiliśmy rodziców o pomoc finansową. Chcieliśmy zrobić ślub na jaki nas stać. Moja mama nie ma zbyt wiele oszczędności i nie chciałam narażać jej na koszty. Marcin powiedział, że moglibyśmy zmienić zdanie i zdecydować się jednak na fotografa, którego nie braliśmy pod uwagę. Powiedział, że takie zdjęcia ślubne bydgoszcz to fajna pamiątka i na pewno nie będziemy żałować. Miał rację, bo przecież co to za ślub bez fotografa? Marcin zadeklarował, że sam kogoś znajdzie i poprosił o pomoc znajomych. Polecony został mu chłopak z Bydgoszczy, który jest tani i robi naprawdę świetne zdjęcia. Zatrudniliśmy go. W dniu ślubu praktycznie był niezauważalny i nikt nie stresował się, że są robione zdjęcia ślubne bydgoszcz. Po imprezie się rozliczyliśmy i czekaliśmy aż dostaniemy wszystkie zdjęcia. Miało to potrwać około dwóch miesięcy, ale zdjęcia dotarły już po dwóch tygodniach. Fotograf zajął się nami w pierwszej kolejności co mnie bardzo cieszyło. Nasze zdjęcia ślubne bydgoszcz były piękne i pochwaliłam się nimi wśród wszystkich znajomych. Wszyscy byli zachwyceni je oglądając i przyznali, że mieliśmy piękną uroczystość a ja wyglądałam zjawiskowo. Zgadzam się z tą opinią.

Po jakimś czasie wywołałam większość zdjęć i umieściłam je w albumie. Często do niego zaglądamy i wspominamy tamten czas. Zabawa była naprawdę udana i udało nam się zorganizować wszystko tak jak należy. To dla nas ogromny sukces.