Przejdź do treści

Maty masujące na fotel samochodowy

Ból pleców podczas długiej podróży przeszedł każdy z nas. Szczególnie kierowcy, który zawodowo jeżdżą autem powinni zaopatrzyć się w najlepszą mata masująca na fotel samochodowy. Takich matt jest w sprzedaży bardzo dużo lecz najbardziej popularne są z firmy Madivon. Za przystępną cenę kupimy naprawdę porządnap mata do auta.

Jaką matę na fotel wybrać?

mata masująca medivonZdecydowanie ogromną popularnością cieszą się u maty z firmy Medivon. Taka mata masująca Medivon kosztuje około 150 złotych. Zatem jej koszt nie jest wysoki. Mata łagodzi bóle pleców oraz zmniejsza uczucie zmęczenia. Klasyczna mata posiada 3 stopnie regulacji intensywności masażu. Jeśli kupujemy mata za około 300 zł tej samej firmy dostaniemy funkcją ogrzewania. Jest to ważna funkcja szczególnie w okresie zimowym kiedy nasze Auto jest jeszcze nie nagrzane. Takie maty za około 300 zł mają 12 głowicy musujących, a tym samym cztery pola musujące. Wykonane są z najwyższej jakości tworzywa. Są one bardzo elastyczna dlatego można z nich korzystać w różnych pozycjach nawet leżącej. Producenci zapewniają, że 15 min masażu dziennie pozbawia nas migrenę oraz złego samopoczucia. Oczywiście do każdej maty dołączony jest pilot, dzięki któremu możemy kierować i ustawiać różne szybkości masażu. Każdy, kto cierpi na potworne bóle pleców powinien zaopatrzyć w taką mata masującą.

Z pewnością w każdym samochodzie zawodowego kierowcy zobaczymy masując tą matę. Takie zawody jak taksówkarz co kurier też z pewnością takie masy posiadają swoich samochodach. Są one bardzo dobrej jakości i dzięki takiemu masażowi pozbywamy się niechcianego bólu pleców. Mata z funkcją rozgrzewania są także niezwykle popularne. Koszt to około 150 do 300 zł. Zależy oczywiście od funkcji jakie posiada taka mata masująca.