Przejdź do treści

Mąż buduje dom seniora

dom seniora

Mój mąż pracuje w firmie budowlanej. Co prawda nie jest to jego wyuczony zawód, ale sytuacja zmusiła go by pracował w taki sposób. Jest to naprawdę ciężka praca i mąż praktycznie codziennie wraca po pracy bardzo zmęczony.

Dom seniora to pomysł na biznes

dom senioraI tak teraz jest lepiej niż jak było gdy zaczynał tą pracę. Po prostu z biegiem lat się już do tego wysiłku w jakimś stopniu przyzwyczaił. Mąż gdy wraca po pracy do domu zawsze opowiada mi o tym co akurat budują lub remontują i jak te prace przebiegają. Zawsze bowiem jest inaczej. Tym razem remontują prywatny dom seniora, który mieści się niedaleko naszego domu. Cieszę się z tego, że jest to tak blisko bo przynajmniej zawsze jest trochę wcześniej w domu i tym samym ma więcej czasu na odpoczynek. Ten prywatny dom opieki jest bardzo duży i remont w nim będzie trwał pewnie jeszcze parę miesięcy. Ktoś po prostu kupił ten budynek z myślą o tym, że powstanie tu dom seniora właśnie. Budynek ten musiał kosztować naprawdę bardzo duże pieniądze bo jest naprawdę bardzo duży i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Tak naprawdę to akurat tutaj mogło powstać niemal wszystko. Chociaż taki dom opieki na pewno się przyda. Słyszałam, że takich miejsc jest dużo za mało. Także dobrze, że ktoś chce stworzyć go akurat tu. Mąż opowiadał mi, że będzie to naprawdę bardzo piękny dom. I na pewno osoby, które będą tu przebywać będą miały dobre warunki. W każdym pokoju będzie łazienka a w budynku będzie sala rehabilitacyjna. Za domem z kolei będzie zrobiony piękny ogród, który już jest projektowany przez architekta zieleni. W tym jednym domu będzie mogło mieszkać sześćdziesiąt osób na początek.

Teraz mąż pracuje na zewnątrz budynku. Jednak za jakiś czas zaczną powoli robić budynek od środka a to zawsze dużo dłużej trwa niż z zewnątrz.

Szukacie informacji o domach seniora? Polecam stronę: http://lesnydomseniora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *