Przejdź do treści

Mezoterapia igłowa wykonana w Poznaniu

Ja należę do osób, które nie za bardzo przepadają za oglądaniem seriali w telewizji. W sumie do tego czasu jeszcze żaden serial aż na tyle mnie nie wciągnął żebym chciała go oglądać regularnie. Jednak są programy, które naprawdę lubię oglądać.

Idę na mezoterapię igłową

mezoterapia igłowa wykonywana w PoznaniuI gdy widzę, że taki właśnie program jest w telewizji to potrafię rzucić to co robiłam w danej chwili i zająć się tylko oglądaniem. A są to programy o tematyce zdrowotnej a także o tym jak dbać o swój wygląd. Po prostu takie rzeczy mnie ciekawią i lubię je oglądać. W tym ostatnim programie jaki oglądałam dowiedziałam się sporo na temat mezoterapii igłowej. Wcześniej muszę przyznać, że nic na ten temat nie widziałam. Chociaż słyszałam już gdzieś kiedyś to pojecie to nie wiedziałam po co to się robi i jak się to odbywa. Okazuje się, że taka mezoterapia igłowa jest wykonywana osobom w różnym wieku. Przede wszystkim ma za zadanie dostarczenia do skóry właściwej odpowiednich substancji. Bo mezoterapię stosuje się przy różnych problemach ze skórą. I w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać taka właśnie substancja jest dostarczana. Postanowiłam sama tego spróbować i trochę odmłodzić moją twarz. Dowiedziałam się też, że mezoterapia igłowa wykonywana w Poznaniu jest robiona niezwykle profesjonalnie. I, że to właśnie tam jest najczęściej wykonywana. Zapisałam się na taki zabieg. Gdy tam poszłam byłam naprawdę pod wrażeniem tak specjalistycznego gabinetu. 

Zabieg nie był długi i już po tygodniu widziałam jak skóra zaczęła się zmieniać. W sumie to planuję jeszcze powtórzyć ten zabieg za parę miesięcy. Możliwe zresztą, że będę go teraz robiła regularnie. o jest to chyba pierwszy zabieg, po którym widać efekty gołym okiem. Czuję się po nim przede wszystkim młodsza.