Przejdź do treści

Mieszkania do wynajęcia pod miastem

Widziałam ostatnio reklamę w telewizji regionalnej, że pod miastem powstanie osiedle domków jednorodzinnych. Mieszkam w Toruniu i na pewno przydałoby się więcej domków do zamieszkania. Te domki mają być zupełnie inne niż te, które znamy.

Mieszkania do wynajęcia bardzo kusiły

mieszkanie do wynajęciaTe domki mają być po prostu identyczne. Zresztą mają mieć dosyć małą powierzchnię i także mają być budowane w bardzo oszczędny sposób. Także kupno już takiego domku ma być niewiele wyższe od kupna mieszkania w toruniu w stanie developerskim. Jestem naprawdę bardzo ciekawa efektu. W sumie takie domy na sprzedaż jeśli cena ich będzie rzeczywiście przystępna szybko się rozejdą. Stwierdziłam, że muszę bliżej zainteresować się tym tematem bo ostatnio myślę o tym by kupić mieszkanie. W sumie mieszkania na sprzedaż w stanie developerskim są dość drogie. Jednak gdybym w podobnej cenie mogła kupić dom to byłoby naprawdę coś. Nie wiedziałam tylko czy działki na sprzedaż trzeba będzie oddzielnie kupować czy to będzie już wszystko w cenie. Tego niestety nie dowiedziałam się z reklamy. Do tej pory interesowały mnie tylko tanie mieszkania do wynajęcia w Toruniu gdyż nie stać mnie było na to by nawet starać się o kredyt. Jednak w ostatnim czasie moja sytuacja finansowa się poprawiła. Nie dość, że zmieniłam pracę i zarabiam dużo więcej to jeszcze znalazłam miłość swojego życia i teraz razem planujemy przyszłość. Myślę, że stać by nas było na taki mały domek. Jeśli chodzi o dojazd do pracy to także nie byłoby z tym żadnego problemu ponieważ obydwoje mamy swoje samochody a ta miejscowość gdzie mają budować domki jest naprawdę blisko.

Zresztą jest tak blisko, że dojeżdża tam nawet autobus podmiejski. Nie mogłam się już doczekać by o tym wszystkim powiedzieć narzeczonemu. Mi by nie przeszkadzało nawet to, że domki są takie same.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *