Moda na bluzy Prosto

bluza

Mój chrześniak jest w tak zwanym trudnym wieku. Każdy niestety musi przejść przez ten etap życia. Niektórzy mają bardziej łagodny ten okres inni nieznośny. Myślę, że chrześniak nie jest jeszcze aż tak bardzo zbuntowany, ale całkiem możliwe że jeszcze wszystko przed nami.

Prosto Klasyk – ulubione bluzy chłopców

bluzaOstatnio bardzo dużą wagę przywiązuje do tego w co się ubiera. Nie ma w tym moim zdaniem nic dziwnego. Po prostu wkroczył w wiek gdzie wygląd i ubrania stały się ważne. Pewnie też zaczął interesować się dziewczynami, ale do tego raczej nikomu się nie przyzna. Siostra mówiła mi, że ma wielkie problemy z tym żeby kupić mu coś teraz do ubrania. Ja stwierdziłam, że podejmę wyzwanie i spróbuje mu coś kupić. Chrześniak ma niedługo urodziny także będzie świetna okazja dlatego żeby mu coś podarować. Zresztą nie będę zrywała metek jeśli po prostu nie trafię w jego gust to oddam te rzeczy do sklepu. Po pracy udałam się do najnowszej galerii w mieście i szukałam młodzieżowych sklepów. Na witrynie z jednego ze sklepów widziałam ubrania podobne do tych jakie nosił chrześniak. I tam właśnie postanowiłam wejść. W sklepie było bardzo dużo ubrań różnych marek. Były koszulki stussy i był nawet jego rozmiar. Była też czapka Mitchell and Ness i bardzo mi się spodobała. Jednak czapkę raczej trzeba przymierzyć. Była także carhartt koszulka, która bardzo by pasowała do młodego chłopaka. Był też w sumie cały dział gdzie wisiały ubrania popularny Prosto Klasyk, które wiem że lubi.

 

W sklepie znajdowały się także ubrania Cayler and Sons w bardzo różnych kolorach. Pomyślałam, że tak naprawdę z tych rzeczy w sklepie może mu się spodobać praktycznie wszystko. Ubrania te nie były jednak najtańsze i musiałam wybrać jedną rzecz. Doszłam do wniosku, ze chyba najbezpieczniej będzie kupić bluzę Prosto bo widziałam już podobne ubrania u niego.