Modne lakiery do paznokci

Piękna, zadbana dłoń jest wizytówką kobiety. Nieważne czy długie, krótkie, pomalowane czy naturalne, bo najważniejsze jest, aby paznokcie były zadbane. Na rynku jest sporo firm produkujących lakiery do paznokci ale czy każdy jest dobry dla naszych pazurków?

Najmodniejszy lakier do paznokci ice

lakiery do paznokci iceNajmodniejszy i ponadczasowy jest french manicure, to klasyka jakiej nie oprze się żadna kobieta. W takim kolorze paznokcie wyglądają na zadbane i gustowne bo taki look pasuje do każdej stylizacji i okazji. Kobieta zmienną jest, dlatego każda w swoim domu ma więcej niż jeden kolor. Co sezon obowiązują nowe trendy i na wiosnę soczysta czerwień jest passe bo rządzą pastele. Lakiery do paznokci ice, to szeroka gama kolorystyczna od czarnego przez odcienie brokatowe po jasne beże i śnieżną biel. Lakiery można dowolnie mieszać co daje pole do popisu dla odważnych i kreatywnych kobiet. Jesienią dominują kolory bordowe, brązowe i turkusowe, natomiast zimą najchętniej są wybierane kolory złota, srebra i czerwieni. Wraz z topniejącym śniegiem, na salonach królują pastele i romantyczne odcienie, które przypominają nam o wiośnie. Kiedy w powietrzu czuć już lato i słychać śpiew ptaków, to na kobiecych paznokciach dominują lakiery ice w jaskrawych, wyzywających kolorach, którym ciężko się oprzeć. Pomalowane paznokcie dla kobiety są jak obowiązkowy makijaż przed wyjściem do pracy, dlatego w prawie w każdym mieście powstał profesjonalny salon kosmetyczny, w którym panie spędzają mnóstwo czasu na pielęgnacji dłoni.

Paznokcie, na których widać lakier ice, są zdrowe i błyszczące, a kolor utrzymuje się nawet przez dwa tygodnie. Wysoka jakość gwarantuje, że lakier nie będzie nam odpryskiwał ani odchodził płatami z płytki paznokcia kiedy będziemy wykonywać domowe czynności.