Przejdź do treści

Mój brat pracuje u producenta toreb papierowych

torby papierowe producent

Mój brat jest informatykiem. Pracuje w duże korporacji. Pisze strony internetowe, programuje i dba o cały system w pracy. Mój brat skończył studia z wyróżnieniem i od małego chciał być informatykiem. Zawsze dobrze się uczył a z informatyki miał same szóstki. Pracuje w firmie która produkuje torby, które używane są przez nas w trakcie zakupów.

Torby papierowe i strona internetowa

torby papierowe producentBrat musiał przygotować w firmie nową stronę na ten temat. Przywiózł do domu kilka rodzajów toreb które zostały wykonane przez pracowników zatrudnionych w jego firmie. Nawet z mamą nie widziałyśmy że jest aż tyle rodzajów torem. Mama ma jedna swoja ulubiona materiałową. Zawsze mówi, że dzięki temu jest ekologiczna i dba o środowisko. Nawet nie wiedziałam że producent wytwarza tyle rodzai toreb foliowych. Ja najczęściej torby foliowe widziałam w dwóch rozmiarach małe i duże i to było tyle. Ekologiczne torby papierowe od producenta najczęściej widziałam na filmach. Gdy aktorzy nosili w nich zakupy. Bart do domu przyniósł torby papierowe z nadrukiem, które były piękne. Bardzo wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości papieru. Najbardziej spodobała mi się torba bawełniana. Torby reklamowe maja na celu rozreklamowanie jakieś rzeczy. Brat wszystkim torbom zrobił zdjęcia. Dostał opis od producenta na temat każdej torby, wszystko musiał wprowadzić do systemu. Dodać zdjęcia i dać możliwości ocenienia przez klientów. Przygotował również na stronie możliwość zakupu przez internet.

Strona była bardzo fajna. Dla mnie prosta w obsłudze. Torby papierowe czy torby foliowe były bardzo czytelnie i przyjemnym językiem opisane. Torby reklamowe także robiły duże wrażenie jak się je oglądało przez internet ale na żywo były jeszcze lepsze. Ciesze się że brat dobrze radzi sobie w pracy. Dzięki niemu mamy sporo nowych toreb w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *