Przejdź do treści

Moją pasją jest projektowanie stron

projektowanie stron

Cześć, mam na imię Basia. Od czterech lat jestem studentką anglistyki, jednak niecałe dwa lata temu odnalazłam swoją prawdziwą pasję, którą są aplikacje internetowe, a właściwie ich projektowanie.

Projektowanie stron i mój biznes

projektowanie stron Wiem, że to nie jest typowe zainteresowanie dla dziewczyny, jednak siedzenie przed komputerem, pisanie algorytmów, tworzenie kodów, jest dla mnie absolutną przyjemnością. Wszystko zaczęło się, kiedy przeprowadziłam się do miasta Wrocław, tam poznałam swojego chłopaka, który jest informatykiem, to on tak naprawdę pokazał mi, czym jest tworzenie stron internetowych. On robił to na co dzień, ja na początku tylko się przyglądałam. Jednak z czasem zaczęłam zadawać coraz więcej pytań, przyglądać się wnikliwie jego pracy, aż w końcu przeczytałam cały podręcznik, o tym jak projektować strony internetowe. Przejrzałam chyba wszystkie serwisy internetowe na ten temat i po kilku miesiącach nauki w końcu sama stworzyłam swoją pierwszą stronę. Później już poszło z górki. Zaczęłam pomagać mojemu chłopakowi w pracy, tworzyłam strony dla moich znajomych. Po jakimś czasie tworzenie stron internetowych stało się moją codziennością. Dzisiaj nie jestem już z moim chłopakiem, ale za to mam własną malutką firmę, która oferuje takie usługi, jak projektowanie stron przez fachowców we Wrocławiu. Nadal oczywiście studiuję anglistykę, w końcu został mi rok do uzyskania dyplomu. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że to właśnie informatyka i zajmowanie się stronami będzie moim źródłem utrzymania.

Oczywiście zapisałam się już na różne kursy, szkolenia chciałabym się rozwijać i mam nadzieję, że za kilka lat będę mogła już z pełną odpowiedzialnością rozpocząć szerszą działalność. Trzymajcie za mnie kciuki i rozwijajcie swoje pasje! Nie zamykajcie się na jeden kierunek. Pozdrawiam, Basia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *