Przejdź do treści

Nadruk na bluzie może być świetną pamiątką

Postanowiłem zorganizować spotkanie klasowe. W końcu mija 10 lat od naszej matury i jakoś nikt nie kwapi się do wspomnieniowego zjazdu. Cóż, wziąłem sprawy w swoje ręce, choć wiem, że to sporo pracy. Żeby przygotować takie spotkanie, trzeba pamiętać o wielu rzeczach.

Bluza z nadrukiem będzie przypominała o spotkaniu

bluzy z nadrukiem sklepNa początek oczywiście musiałem wykonać kilkanaście telefonów do kolegów i koleżanek z maturalnej klasy. Część z nich obiecała skontaktować się z innymi, do których nie potrafiłem dotrzeć. Fajnie, że większość zadeklarowała chęć udziału w spotkaniu. Wspólnie, choć nie było to łatwe, ustaliliśmy „wpisowe”, w końcu trzeba się zrzucić na lokal, gastronomię i nie tylko. Na szczęście udało się załatwić miejscówkę w promocji, więc postanowiłem przygotować niespodziankę dla uczestników. Oczywiście poinformowałem, że zostało sporo funduszy i nieśmiało zasugerowałem, że można je przeznaczyć na coś innego. Wszyscy wyrazili zgodę, więc postanowiłem, że koszulka lub bluza z okolicznościowym nadrukiem będzie znakomitym pomysłem i przede wszystkim świetną pamiątką ze spotkania. Wiele sklepów w internecie oferuje podobne usługi, więc ze znalezieniem wykonawcy nie było problemu. Odezwałem się do kilku z nich, pytając o cenę czy ewentualny projekt nadruku. Niektóre z firm sugerowały, co może się znaleźć na bluzie. Właśnie, zapomniałem napisać, że zdecydowałem, iż prezentem dla kolegów będzie właśnie ta część garderoby. Jeżeli chodzi o bluzy z nadrukiem sklep, który miał je wykonać, zaproponował, że na froncie może się znaleźć jakaś wspólna fotka. Odszukałem stare zdjęcie klasowe sprzed matury. Do tego jeszcze imię plus data naszego spotkania i oczywiście rok, w którym zdawaliśmy maturę.

Wszystko udało się zorganizować stosunkowo szybko. Razem z wykonawcą migiem ustaliliśmy, jak ma wyglądać bluza. Zamówienie, wykonanie i wysyłka. Bluzy dotarły wcześnie. Świetne wykonanie. Na szczęście nie tylko ja byłem zadowolony. Także osoby, które pojawiły się na naszym spotkaniu, przyznawały, że ubranie będzie znakomitą pamiątką.